Panel erkély felújítás Székesfehérváron gyorsan és hatékonyan!

Generálkivitelezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj generálkivitelező szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb generálkivitelezőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 43 generálkivitelező közül, 42800-80300 Ft/db áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Székesfehérváron bérelj fel a legjobb szakembereket a panel erkély felújítás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Székesfehérváron környékén dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

6 generálkivitelező most online

Jenő

Jenő

Ma is elvallalom.

Istvan

Istvan

Tamas

Tamas

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a panel erkély felújítás Székesfehérváron?

42800 - 80300 Ft/db

A legjobb generálkivitelezők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező generálkivitelezőt!

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona minden helységét felújíthatja most egy kivitelezővel. Kérjen ajánlatot még ma! Állami támogatásra is. Garanciális munka. Megbízható... Feladatok amiket vállalok: Tapétázás; Mennyezet gipszkartonozás; Járólap festés. Részletek weboldalunkon

  • Panel erkély felújítás

    2300 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Rugalmas, segítőkész, hozzáértő eladók dolgoznak ezen a helyen.

Vállaljuk lakások, házak és üzlethelyiségek átalakítását, teljes körű felújítását! Az építészeti-, látványtervezéstől kezdve a kulcsrakész átadásig számíthat ránk! Teljes körű garancia. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Kád felújítás; Glettelés előtti mélyalapozás; Ajtó festés. 1-3 hét jellemző kezdés

    5500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Segítőkész, kedves személyzet. Széles választék.

Teljeskörű lakásfelújítás ingyenes felméréssel és tanácsadással. Hívjon minket. Minden szükséges szakmára van képzett szakemberünk, mindenre garanciát vállalunk. Rövid határidő. Azonnali munkakezdés. Garancia minden munkára. Feladatok amiket vállalok: Parketta csere; Fűtéscső festés; Tetőfestés. Fix ajánlat 5 munkanapon belül

    3500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Mint a többi

Megbízható, precíz, munkájára igényes szakember várja hívását! Lakások, családi házak, egyéb helyiségek MINŐSÉGI burkolása, Szolgáltatásaink: Bútor tapétázás; Festés hengerrel; Cső festés. Teljeskörű lakás-ház felújítás

    3500 Ft

Az elmúlt ídőszakban aktuálissá vált felkeresni egy nyílászárókkal foglalkozó szaküzletet,így az interneten látott,illetve az ismerősöktöl hallott velemények alapján gondoltuk legyen a szolnoki Jola. A bolttal olyan nagy probléma nem is volt. A parketták a hozzáillő szegéllyel kirakva mintadarabnak,az ajtóüvegezések ,reluxák,párkányok,erkélyajtó szintén és az ajtó kilincsek is egyesével kiállítva. A weblaphoz képest viszont nagyon kevés a kiállított termék az ablakokból,erkélyajtókból, beltéri/bejárati ajtókból. Természetesen a hely minden négyzetcentimétere ki van használva,de sajnos véleményem szerintem ez kevés. Túl kicsi az üzlet a sok termékhez. A nagyobb probléma számomra az eladóval volt. Elsőre amikor bent voltunk sem volt túl segítőkész,de betudtuk egy rossz napnak. Amikor ismételten visszamentünk sajnos a stílus nem változott. Nagyon foglalkozni sem akart velünk, és csak az érdekelte amit Ő szeretett volna mondani. A végén végülis lezáratlanul maradt a rendelésünk mert megfordult és elsétalt a másik vevőhöz. Tapasztalatom szerint olykor kevés az 1 eladó.(de nem ilyen stílussal)Adott időben 3-4 nézelődő volt a boltban és egy ilyen helyen mindnekinek vannak kérdései. Az eladóra körübelül 15-20percet vártunk,ami nem is lett volna probléma,majd nagyjából ugyan ennyi időt szánt ránk,de nekünk ennyi idő nem volt elég a választásra. Sajnos a nyílászárók méreteinek felmérésén kívül semmilyen pozitív dolgot nem tudok a boltról mondani. Aki kiérkezett a méreteket levenni,nagyon segítőkész volt és minden kérdésünkre szívesen válaszolt még akkor is ha láthatóan késésben volt. Az eladó stílusa nem volt megfelelő a számunkra és nem is fogjuk a jövőben senkinek ajánlani a boltot. Sajnálatosnak tartom hogy a potencialis vásarló minimum több 10 vagy több 100 ezer forintot készül ott hagyni a boltban (de ha csak egyszerűen szétnéz is elvárnám a maximális odafigyelést az eladótól,hisz ez a dolga)és annyit nem érdemel hogy megfelelő tájékoztatást kapjon vagy az elképzeléseihez leginkább illő termékkel megismertessék.

Hidegburkolás, melegburkolás, villanyszerelés, víz-gáz-fűtés, festés, generálkivitelezés. Megfizethető árak, vállalt határidők betartásával, teljeskörű minőségi kivitelezés. Generálkivitelezés. Garanciával. Lakásfelújítás. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Csempe leszedés; Vakolás; Falfestés szórópisztollyal. Rejtett költségek nélkül

    3400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Hatalmas választék,jó áron.

Előre rögzített árak, garanciák a felújításhoz. A legfőbb referenciánk a megbízhatóságunk. Lakásfelújítás generálkivitelezés, a lakásod tökéletes kényelméért mi mindent megteszünk. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Bútor tapétázás; Gázcsövek festés; Beton erkély felújítás. Régi ház felújítás

    5500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon kedvesek! 🙂

Rendeld meg generálkivitelező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy generálkivitelező panel erkély felújítás közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Panel erkély felújítás: mennyi a munkadíj Székesfehérváron?

Székesfehérváron a panel erkély felújítás átlagos díja 5400 - 10100 Ft/óra. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Generálkivitelezők - hogyan választhatunk Székesfehérváron?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek generálkivitelezőt Székesfehérváron?

Jelenleg 35 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PANEL ERKÉLY FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek generálkivitelezőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált generálkivitelezőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: panel erkély felújítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy generálkivitelező segítségét?

Egy jó generálkivitelező a panel erkély felújítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: panel erkély felújítás?

A panel erkély felújítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy generálkivitelezőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.