Régi ház újjáépítése Székesfehérváron a te elképzeléseid szerint!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb építőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 57 építő közül, 3000-5600 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Székesfehérváron bérelj fel a legjobb szakembereket a régi ház újjáépítése! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Székesfehérváron közelében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

9 építő most online

Attila

Attila

Ma is elvallalom.

Gyula

Gyula

A környeken vagyok.

Zoltan

Zoltan

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a régi ház újjáépítése Székesfehérváron?

3000 - 5600 Ft/nm

A legjobb építők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

László P.
László P. 8019 Székesfehérvár Online

Józan eletvitelü gyors megbízható precíz vállalkozó vagyok kőműves munkák festő munkák azon belül festés mázolás tapétázás gipszkartonos hideg meleg burkolás külső homlokzatok felújítása betonozás viacolorozas kivitelezés számlával garanciával telefonon egyeztetett időpontban ingyenes felmérés! Amiket vállalok: 20 éves tapasztalat, Prémium szaunaházak és kabinok, Építkezés kezdése 5 hét alatt, Hangszigetelt Padló, Építsd fel álmaid kerti házát

  • Régi ház újjáépítése

    7100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Nem olcsók, de megbízhatóak és azonnal jöttek, a munkájukkal is megvoltam elégedve, inteligens, rendes festők

József B.
József B. 8000 Székesfehérvár Online

Kedves megrendelők ! Személyem szerint generálkivitelező vagyok Csapatom 27 főből ál ,amiben mindenféle szaktudással rendelkező ember megtalálható Pl Kőműves ,ács ,hideg meleg burkoló ,víz gáz szerelő ,villany szerelő stb. Cégünknek saját tervezője van ,saját műszaki ellenőre és még saját (fmv) így teljes generálkivitelezést tudunk vállalni . Ingatlanok tervezése építése teljes körüli kivitelezése kulcs átadásig . Követelményeknek mindig tökéletesen eleget teszünk és minden munkát úgy végez tettem mintha sajátom lenne ,így a megrendelőktől mindig pozitívat kapok vissza ,hívjon bizalommal . Amiket vállalok: Lemezgarázs legolcsóbban, PIR hőszigetelés, Kulcsrakész ház akár 12 hónap, Betonozási földmunkálatok, Generálkivitelezés, házépítés

    5900 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Kifogástalan.

Csaba M.
Csaba M. 8019 Székesfehérvár Online

Kérjen ajánlatot tőlünk kandallóra, kéményre vagy a komplett csomagra! Egy fatüzelésű kandalló jól tervezhető, saját fűtést jelent. Amiket vállalok: Szendvicspanel forgalmazás, Homlokzati szigetelés, 17+ év szakmai tapasztalat, Válaszfal, Plafon, Hangszigetelés, Előleg nélkül, garanciával.

    7700 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon segítőkész és profi csapat, le a kalappal előttük

Zoltán A.
Zoltán A. 8000 Székesfehérvár Online

Ha megbízható kivitelezőt keres lakásfelújításhoz, aki időben felvonul, és időben befejezi a munkát a munkájáért garanciát vállalva, keressen minket. Generálkivitelezést, bútorasztalos munkákat, burkoló munkákat, villanyszerelést, víz-fűtés szerelést, gipszkartonos munkákat vállalunk. Bádogozás, Kőzetgyapot, Építkezés kezdése 9 hét alatt, Teraszra elő tető építése., Kültéri burkolás, betonozás

    11800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon jó!!

Botond K.
Botond K. 8019 Székesfehérvár Online

Hangszigetelési megoldások az ön problémájára. Különböző gyártók anyagaiból a leghatékonyabb megoldással. ‎Szakmai Tanácsadás. Országos Kiszállítás. Fő profilunk: Tiszta, Gyors és Profi Csapat, Külső és belső bontás, Több, mint 27 éves Tapasztalat, Ház alap megerősítése, Reális áron dolgozunk

    9400 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Tökéletes munka👍

László P.

Házépítés garantáltan 1 héten belüli árajánlattal, akár 6 héten belüli kezdéssel. Nagy értékű lakóingatlanok generálkivitelezése a fővárosban és agglomerációjában. Szolgáltatásaink: Hőszigetelés, Padlószigetelés, pinceszigetelés professzionálisan, Akár 10 hónap alatt elkészül, Betonvágás, Hőszigetelés, Vízszigetelés

    5300 Ft

Szakértőek, megbízhatóak, megfizethetőek.

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő régi ház újjáépítése közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Régi ház újjáépítése: mennyi a munkadíj Székesfehérváron?

Székesfehérváron a régi ház újjáépítése átlagos ára 2000 - 3800 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi értékeléseket?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok építőt Székesfehérváron?

Most 37 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést RÉGI HÁZ ÚJJÁÉPÍTÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk építőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható építőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: régi ház újjáépítése.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi építő segítségét?

Egy megbízható építő a régi ház újjáépítése mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen esetben van szükséged a következőre: építő?

Ha egy megfelelő építő segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A régi ház újjáépítése és a hasonló feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.