Sos villanyszerelés Székesfehérváron gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Sos villanyszerelés Székesfehérváron a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Sos villanyszerelés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

11 villanyszerelő most online

Geza

Geza

Érdekel.

Geza

Geza

Sok tapasztalatom van

György

György

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a sos villanyszerelés Székesfehérváron?

11200 - 21000 Ft/alkalom

A legjobb villanyszerelők Székesfehérváron!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Viktor V.
Viktor V. 8019 Székesfehérvár Online

Kedves érdeklődő! Fő profilunk: kaputelefonok javítása, karbantartása, ipari létesítmény karbantartás kmárom-esztergom megye, bojler felrakása, bekötése (akár vízes bekötéssel együtt).

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Fényerőszabályozó kapcsoló beszerelése: 2000 Ft-tól 4000 Ft-ig
  • Bojler bekötése: 5500 Ft /darab
  • Elektromos ajtózár kialakítása kártyával és számkóddal: 130000 Ft /egység

Hétfőtől - Péntekig 24/7

  • Sos villanyszerelés

    4500 Ft

Viktor V. - Sos villanyszerelés Székesfehérváron - 1

9 vélemény / értékelés 5.0

Kedves, szimpatikus szakember, aki mindent a megbeszéltek szerint csinált. Köszönöm.

Simon
2 éve
László S.
László S. 8000 Székesfehérvár Online

Tisztelt megrendelők! Villanyszerelési munkáim: elektromos hőtárolós kályhák javítása, biztosítéktábla csere, elektromos tűzhely, elektromos sütő bekötése (ha szükséges, kábelezése). garancialevél érvényesítéssel.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Sütő bekötés: 15.000 Ft
  • Napelem telepítés: 1500000 Ft-tól 3500000 Ft-ig /darab
  • Lakás átvezetékelése: 6900 Ft-tól 14900 Ft-ig /㎡

Háztartási gépeket nem javítunk.

    6600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Mestere a szerelésnek.

Kálmán
2 éve
István B.
István B. 8019 Székesfehérvár Online

Tisztelt megrendelők! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: lámpa felszerelés, érintésvédelmi szabványossági és villámvédelmi felülvizsgálatok, villamos hibaelhárítás.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Villanyóra áthelyezés 1 fázis villanyszerelés ár: 90.000 Ft-tól
  • Biztosíték tábla csere: 80.000 Ft-tól 100.000 Ft-ig
  • Mosógép bekötése: 4800 Ft /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Minden rendben volt, köszönöm.

Pál
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő sos villanyszerelés Székesfehérváron

Gyakori kérdés

Sos villanyszerelés: mennyi a munkadíj Székesfehérváron?

Székesfehérváron a sos villanyszerelés átlagára 8900 - 16700 Ft/alkalom. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Székesfehérváron?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Székesfehérváron?

Jelenleg 29 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy megbízható villanyszerelő a sos villanyszerelés mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen helyzetben lehet szükséged rá: villanyszerelő?

Ha a legjobb villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A sos villanyszerelés és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a sos villanyszerelés és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on rengeteg profi szakember közül válogathatsz.