Vlies tapétázás Székesfehérvár területén!

Tapétázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tapétázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb tapétázókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 56 tapétázó közül, 1600-3000 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Székesfehérváron bérelj fel a legjobb szakembereket a vlies tapétázás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Székesfehérváron környékén található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

8 tapétázó most online

Tibor

Tibor

erdekel.

Ionel

Ionel

Sok tapasztalatom van

Ionel

Ionel

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a vlies tapétázás Székesfehérváron?

1600 - 3000 Ft/nm

A legjobb tapétázók Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tapétázót!

László T.
László T. 8000 Székesfehérvár Online

Vállaljuk lakások, házak és üzlethelyiségek átalakítását, teljes körű felújítását! Az építészeti-, látványtervezéstől kezdve a kulcsrakész átadásig számíthat ránk! Professzionális csapat. Fő profilunk: Csempe felújítás; Fal vakolás; Wc felújítás. Konzultáció, tervezés, kivitel

  • Vlies tapétázás

    4500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Szuper ;)

Tamás J.
Tamás J. 8019 Székesfehérvár Online

Kőműves munkálatok, lakásfelújtás, új építés. Összeszokott, profi csapat több éves tapasztalattal. Fő profilunk: Parketta javítás; Aluminium radiátor festés; Erkély műkő felújítás. Válasszon minket

    1900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Van minden

József V.
József V. 8000 Székesfehérvár Online

Otthonfelújítás keretén belül most lehetősége nyílik a teljes ház, vagy lakásfelújításra. Teljeskörű lakás és házfelújítás generálkivitelezés rövid határidővel. otthonfelújítási akció. otthonfelújítási program. lakásfelújítási lehetőség. házfelújítási lehetőségek. Feladatok amiket vállalok: Bútor tapétázás; Plafon gipszkartonozás; Lakótelepi wc felújítás. Forduljon hozzánk bizalommal

    2500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Nagy kínálat, segítőkész, kedves kiszolgálás, bankkartyás fizetés

Tibor F.
Tibor F. 8000 Székesfehérvár Online

Hidegburkolás, melegburkolás, villanyszerelés, víz-gáz-fűtés, festés, generálkivitelezés. Megfizethető árak, vállalt határidők betartásával, teljeskörű minőségi kivitelezés. Garanciával. Lakásfelújítás. Generálkivitelezés. Amiket vállalok: Tapétázás; Ház vakolás; Panellakás erkély felújítás. Generálkivitelező

    4600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Profi,gyors csapat

László K.
László K. 8000 Székesfehérvár Online

Lakás-és Házfelújítás. Vállaljuk lakások felújítását, átalakítását, bővítését, festését. Feladatok amiket vállalok: Laminált parketta lerakása; Gipszkartonozás; Lépcső festés. 1-3 hét jellemző kezdés

    1800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Jól fel szert szakáruház

Gergely N.
Gergely N. 8019 Székesfehérvár Online

Panel lakások teljeskörű felújítását vállaljuk kedvező áron, rövid határidővel. Akár kisebb részfeladatokat is végzünk szakképzett kollégáinkkal, kedvező áron. Minőségi munka. Kedvező ár. Feladatok amiket vállalok: Fürdőszoba felújítás; Aluminium radiátor festés; Homlokzatfestés. Garancia-referencia-bizalom

    3000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Ben Biro
2 éve

Rendeld meg tapétázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy tapétázó vlies tapétázás közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Vlies tapétázás: mennyi az ára Székesfehérváron?

Székesfehérváron a vlies tapétázás átlagos díja 1000 - 2000 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Tapétázók - hogyan válasszunk Székesfehérváron?

Székesfehérváron a vlies tapétázás szolgáltatáshoz már 46 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok tapétázót Székesfehérváron?

Ebben a pillanatban 35 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VLIES TAPÉTÁZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk tapétázót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható tapétázót hívnod ha a következőre van szükséged: vlies tapétázás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó tapétázó?

A jó tapétázó pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha tapétázót hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!