Bojler áram bekötés: erre van szükséged Székesfehérváron és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 14 bojler szerelő közül! Korrekt bojler áram bekötés árak: 6000-11300 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Székesfehérváron! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Székesfehérváron környékén elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

2 bojler szerelő most online

Jolan

Jolan

Еrdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Gyula

Gyula

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bojler áram bekötés Székesfehérváron?

6000 - 11300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

Bertalan T.
Bertalan T. 8019 Székesfehérvár Online

Bertalan vagyok. Garanciát vállalunk az általunk végzett munkára. A hét minden napján rendelkezésre állunk!

  • Bojler áram bekötés

    5100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Segítőkész, kedves, közvetlen szolgáltatás, korrekt áron! Abszolút ajánlom.

Tamás K.
Tamás K. 8000 Székesfehérvár Online

Tisztelt Érdeklődő! Budapesten 2 órán belüli ingyenes kiszálással vállaljuk villanybojlerek szerelését

    4100 Ft

Legközelebb sokkal körültekintőbb leszek és Önökhöz fogok ragaszkodni.

Zsolt T.
Zsolt T. 8000 Székesfehérvár Online

Kedves érdeklődő! Hűtő és Klímatechnikai Berendezések Telepítése, Beszerelése, Javítása és Karbantartása!

    3200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon gyorsan kész lett a tv-m! Hétfőn vittem, kedden hoztam! Korrekt ár, csak ajánlani tudom!

Szilárd K.
Szilárd K. 8000 Székesfehérvár Online

Üdv Szilárd vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Indukciós főzőlap bekötése és javítása gyorsan, megfizethető áron. Élvezd új konyhádat minél hamarabb! Nálunk profi szakembereket találsz, ráadásul megfizethető áron! Kérj ajánlatot!

    3500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

S8-asom előlapi üvege adta be az unalmast sajnos. A srácok nagyon kedvesek voltak, mindent korrektül megvizsgáltak, leteszteltek, hogy esetleg valami más nem sérült-e meg. 2 óra alatt ki is kicserélték (és mondanom sem kell, nem én voltam az egyetlen aznap...). Teljes mértékben elégedett vagyok (de azért remélem nem leszek törzsvendég a jövőben :) )

Zsolt O.
Zsolt O. 8019 Székesfehérvár Online

Üdvözlöm a profilomon. Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Telefonos konzultáció. Reális árak. MInden hívást felveszünk.

    3600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Gyorsak és nagyon kedvesek. Jó szívvel ajánlom!

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő bojler áram bekötés közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Bojler áram bekötés: mennyibe kerül Székesfehérváron?

Székesfehérváron a bojler áram bekötés átlagos díja 5400 - 10200 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek megbízható véleményeket?

Székesfehérváron a fojtószelep tisztítás szolgáltatáshoz már 16 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bojler szerelőt Székesfehérváron?

Most 12 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FOJTÓSZELEP TISZTÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk bojler szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: fojtószelep tisztítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi bojler szerelő?

A jó autószerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: bojler áram bekötés?

A fojtószelep tisztítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.