Kézi rakodás: erre van szükséged Székesfehérváron és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 24 szállító közül! Korrekt kézi rakodás árak: 2400-4500 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Székesfehérváron! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Székesfehérváron környezetében dolgozó szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 szállító most online

Peter

Peter

Ingyenes kiszallas.

Istvan

Istvan

Szállítás 0-24

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a kézi rakodás Székesfehérváron?

2400 - 4500 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb ablakszerelők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Tisztelt megrendelők! Ügyfél visszajelzések alapján az ügyfeleink 54,7%-a visszatérő ügyfél.

Amiket vállalok:, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon újratelepítés, képernyő csere, samsung telefon üvegcsere, iphone 6s akkumulátor csere

  • Kézi rakodás

    3700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Nagyszerű mesterember, nagyon ajánlott! Újra jelentkezni fogok!

Tisztelt Érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, kijelző csere, telefon képernyő javítás, üvegfólia telefonra felhelyezés, iphone 11 akkumulátor csere, üvegfólia telefonra felhelyezés

Szolgáltatásaink:, telefon kamera lencse javítás, telefon kijelző javítás, huawei akkumulátor csere, telefon üvegcsere, telefon üvegcsere

    6900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, jó minőségű és nem drága. Nagyon tudom ajánlani ezt a technikust.

Krisztián, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Honor telefon szerviz. A telefonod szinte mindent tud és mindenben segít. Amíg működik. Szervizeinkben azért dolgozunk, ez minél tovább így legyen, és neked csak magaddal kelljen foglalkoznod. A Honor okostelefonok leggyakoribb hibajelei: kijelző- és hátlaptörés, -repedés, gyorsan merülő vagy nem tölthető akkumulátor, beázás okozta folyadékkár, halk, recsegő hangszóró, nem működő mikrofon, hibás kamera, szoftverhibák. Amikor tehát ezen hibajelek valamelyikét javítjuk Honor készülékedben, a mindennapi boldoguláshoz használt egyensúlyérzékedet is visszaadjuk.

Szolgáltatásaink:, betört telefon kijelző javítás, iphone 8 akkumulátor csere, xiaomi kijelző javítás, telefon lcd kijelző javítás, mobiltelefon javítás

    5700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Nem kell tovább keresgélni, csak menjen el egy fényképezőgép-javítóhoz.

Balázs vagyok. A mi célunk a visszatérő ügyfelek arányának emelése (jelenleg már 50% felett állunk), ezt pedig csak elégedett ügyfelekkel érhetjük el.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, Telefon takarítás, telefon kamera javítás, telefon képernyő javítás, törött kijelző javítás, telefon alaplap javítás

    4500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Ennél a szakembernél a szűrő költségével együtt 35000 rubelbe került.

Üdv Bálint vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Mobiltelefon készülékek típustól független javítása gyorsan, szakszerűen garanciával! 2001. óta foglakozunk mobiltelefon javítással, nagy tapasztalattal rendelkezünk. Kiemelt fontosságot tulajdonítunk munkánk során a minőségnek és a precizitásnak, miközben áraink kedvezőek! Egyes típusok és hibák javítása megvárható. Amennyiben ez nem lehetséges, akkor gyors alkatrész-beszerzésünknek köszönhetően készüléke 1-5 munkanap alatt elkészül. Árak: Árajánlatot konkrét hibafeltárás után tudunk adni, bevizsgálás teljesen ingyenes.

Amiket vállalok:, xiaomi kijelző javítás, betört telefon kijelző javítás, vezetékes telefon javítás, telefon alaplap javítás, törött kijelző javítás

    3400 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Ez nagyszerű! Azonnal világos, hogy az ember profi a szakmájában!

Cord Kft
2 éve
Ferenc R.
Ferenc R. 8904 Zalaegerszeg Online

Ferenc, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Kollégáink nem csak a kért javítást végzik el, hanem minden esetben javaslatot tesznek az esetleges felmerülő további problémák megjavítására is, amennyiben ez indokolt lenne. Így nem kell attól félni, hogy egy váratlan helyzetben beadja az unalmast készüléke.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon üvegcsere, samsung telefon üvegcsere, samsung kijelző csere, xiaomi akkumulátor csere, telefon adatmentés

    3200 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Az egész család itt van!!! Bónuszként túlhajtotta a számítógépet és tanácsot adott, hogy melyik internetet válasszuk!!!!!.

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító kézi rakodás közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Kézi rakodás: mennyibe kerül Székesfehérváron?

Székesfehérváron a kézi rakodás átlagos ára 2400 - 4500 Ft. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Ablakszerelők - hogyan válasszunk Székesfehérváron?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szállítót Székesfehérváron?

Most 24 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KÉZI RAKODÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy szállító?

Egy szállító a következő feladattal kereshető meg: kézi rakodás vagy bármilyen hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szállító?

Egy megbízható szállító részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: kézi rakodás?

A kézi rakodás és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy szállítót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.