H-tarifa igénylése Szekszárdon. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb H-tarifa igénylése Szekszárdon a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! H-tarifa igénylése Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

7 villanyszerelő most online

Barnabas

Barnabas

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvállalom.

Sandor

Sandor

Mennyibe kerül a h-tarifa igénylése Szekszárdon?

8200 - 15500 Ft

A legjobb villanyszerelők Szekszárdon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: földelés, lámpa felszerelése, ipari villanyszerelés.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Érintésvédelmi jegyzőkönyv villanyszerelés ár: 90.000 Ft-tól
  • Komplett kivitelezés: 7500 Ft-tól 12500 Ft-ig
  • Síncsengő beépítése: 3.000 Ft

Kiszállási díjaink: 9:00 - től ,-21:00 - ig. óra között .

  • H-tarifa igénylése

    6600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Mindenkinek csak ajánlani tudom. Megbízható, korrekt, pontos, kiváló szakember, aki sok más kóklerrel szemben valóban érti, tudja mit csinál. NEM pedig pénzre hajt.

Lázár
3 éve

Szekszárd dolgozom, megyében is! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: elektromos hibaelhárítás, villanyóra áthelyezés, elektromos fűtőszőnyeg lerakása.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Fi-relé, ÉV,relé beszerelése 1 fázis esetén: 17 000 Ft / db
  • Mérőhely kialakítás: 70000 Ft /darab
  • Új villanyóra bekötése (elektromos mérőhely kialakítás): 79.000 Ft-tól

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    4400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.1

Gyors, becsületes, kitűnő szakember.

István
3 éve

Üdv Sándor vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Főbb szolgáltatásaink: elektromos hőtárolós kályhák javítása, led szalag beszerelése, ipari villanyszerelés.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Gyorsszervíz díj 10.000 – 16.000 Ft/óra
  • Bojler bekötése: 7000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Lakáselosztó bekötése: 50000 Ft-tól 75000 Ft-ig /darab

Üdv, Sándor

    5100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.4

Köszönöm, hogy a segítségemre volt! Normális, korrekt munka!

Domonkos
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő h-tarifa igénylése Szekszárdon

Népszerű kérdés

H-tarifa igénylése: milyen árak vannak Szekszárdon?

Szekszárdon a h-tarifa igénylése átlagára 5800 - 11000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Szekszárdon?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szekszárdon?

Jelenleg 16 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: h-tarifa igénylése.

Népszerű kérdés

Mire számíts, ha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál tudnak segíteni: villanyszerelők?

Például h-tarifa igénylése vagy az összes hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Jelenleg 15-n várják, hogy segíthessenek. Csak hirdesd meg a feladatot és válassz a szakemberek közül!