Kürt relé bekötése Szekszárd szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Kürt relé bekötése Szekszárdon a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Kürt relé bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

7 villanyszerelő most online

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvállalom.

Szabolcs

Szabolcs

Mennyibe kerül a kürt relé bekötése Szekszárdon?

3700 - 6900 Ft

A legjobb villanyszerelők Szekszárdon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Fő profilunk: áramkör bővítés, teljesítménybővítés, villanyóra áthelyezés, elmű ügyintézés.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Komplett elektromos szerelés 6500 – 9500 Ft/szerelvény
  • Bojler szerelés: 20000 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 39900 Ft-tól 59850 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-20:00 - ig.

  • Kürt relé bekötése

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.0

Minden rendben volt. Megbízható, pontos.

Fülöp
3 éve

Zsolt vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Amiket vállalok: elektromos hálózat bővítés, elektromos vezetékek kötéseinek vizsgálata és cseréje wago kötőelemre, mérőhelyi áthelyezés.

Szolgáltatások / Árak:

  • Led beépítés 1 db - 7.480 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Csillár felszerelése: 5.000 Ft /darab

Árajánlatot csak személyes felmérés alapján tudunk adni.

    3500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.2

Becsületes szakember.

Bertalan
3 éve

Kedves érdeklődő! Amiket vállalok: elérhetetlen villanykörték, lépcsőházi világítás automatika csere hibaelhárítás, egyéb elektromos munkák elvégzését.

  • Tűzhely bekötés: 22.000 Ft
  • Áramvédő beépítése fi relé : 15000 Ft /darab
  • Analóg kamera telepítés: 12500 Ft-tól 18750 Ft-ig /darab

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    6600 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Ajánlom mindenkinek! Gyors, megbízható. Rugalmas volt az időpontot illetően.👍

Gyula
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő kürt relé bekötése Szekszárdon

Népszerű kérdés

Kürt relé bekötése: mennyibe kerül Szekszárdon?

Szekszárdon a kürt relé bekötése átlagára 3800 - 7100 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok megbízható véleményeket?

Szekszárdon a kürt relé bekötése szolgáltatáshoz már 33 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szekszárdon?

Jelenleg 25 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy villanyszerelő segítségét?

Egy jó villanyszerelő a kürt relé bekötése mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen feladathoz van szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha profi villanyszerelő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A kürt relé bekötése és a hasonló feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a kürt relé bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon sok tapasztalt szakember van, aki kész megoldani a problémát.