Teljes körű megszakító bekötése Szekszárdon. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Megszakító bekötése Szekszárdon a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Megszakító bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

7 villanyszerelő most online

Róbert

Róbert

Érdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Balazs

Balazs

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a megszakító bekötése Szekszárdon?

3700 - 6900 Ft

A legjobb villanyszerelők Szekszárdon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm! Amiket vállalok: új hálózat kiépítése, fogyasztásmérő helyek szabványosítása, ipari villanyszerelés.

Villanyszerelési Árlista:

  • Fi-relé beépítése 3 fázis esetén: 17.600 Ft
  • Eon ügyintézés: 300000 Ft-tól 370000 Ft-ig
  • Biztosíték tábla csere: 10000 Ft-tól 54000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-15:00 - ig.

  • Megszakító bekötése

    4300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Sándor pontosan a megbeszéltek szerint érkezett, a feltett kérdésre azonnal megfelelően, szakmájához illően válaszolt, mindenben szívesen segített nekem. Nagyon meg voltam elégedve, mindent körültekintően megcsinált. Mindenkinek csak ajánlani tudom! KIVÁLÓ SZAKEMBER!

Levente
3 éve

A megoldások embere vagyok. Amiket vállalok: régi lakások és házak elektromos hálózatának felújítása, rj45 (internet csatlakozási pont), koax szerelvények felszerelése, villámvédelem.

Korrekt árak:

  • Villanybojler vízkőtelenítés: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Bojler bekötése: 8000 Ft
  • Kismegszakító cseréje: 4900 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 9.00 - 19.00 óra között .

    6600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.0

Gyors, megbízható és kiváló szakember! Örülök, hogy megismertem!

Gábor
2 éve

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: földelés, teljesítmény növelés amperbővítés, szerelvényezés.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Kismegszakító (biztosíték) csere: 7.000 Ft/db-tól
  • Eph hálózat kiépítése: 2000 Ft-tól 6000 Ft-ig /darab
  • Kismegszakító cseréje: 3000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 9.00 - 18.00 óra között .

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.3

László , köszönöm nagyon meg vagyok elégedve az elvégzett munkájával!

Jakab
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő megszakító bekötése Szekszárdon

Népszerű kérdés

Megszakító bekötése: mennyi a munkadíj Szekszárdon?

Szekszárdon a megszakító bekötése átlagára 3000 - 5600 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi véleményeket?

Szekszárdon a megszakító bekötése szolgáltatáshoz már 26 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szekszárdon?

Jelenleg 24 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod ha erre van szükséged: megszakító bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál tudnak segíteni: villanyszerelők?

Például megszakító bekötése vagy bármelyik hasonló munka esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Jelenleg 20-n várják, hogy segíthessenek. Csak hozd létre a feladatot és válassz közülük!