Túlfeszültség védelem Szekszárdon területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Túlfeszültség védelem Szekszárdon a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Túlfeszültség védelem Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

6 villanyszerelő most online

Róbert

Róbert

Érdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Szabolcs

Szabolcs

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a túlfeszültség védelem Szekszárdon?

15400 - 28800 Ft

A legjobb villanyszerelők Szekszárdon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

László vagyok. Amiket vállalok: villanyszerelési karbantartó munkák, alumínium vezeték csere réz vezetékre, tetőtartó csere..

Korrekt árak:

  • Teljesítmény bővítés 1 fázis 25.000 Ft-tól
  • Bojler bekötése: 5000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab
  • Falhorony vakolás: 700 Ft /méter

Üdv, László

  • Túlfeszültség védelem

    4400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.2

Kiváló szaki, csak ajánlani tudom. Nagyon meg vagyok elégedve László munkájával. Nem csak mondja, tényleg tudja, szereti a szakmáját.

Zsigmond
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Villanyszerelési munkáim: villanyszerelési javítások, zárlat és egyéb hibák elhárítása, teljesítmény növelés amperbővítés, elektromos zárlat keresése, és megszüntetése.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Teljesítmény bővítés 3 fázis villanyszerelés ár: 30.000 Ft-tól
  • Bojler bekötése: 8000 Ft
  • Csillár felszerelése: 3500 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    3900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Pontosan érkezett, gyorsan és szépen dolgozott

Zsigmond
3 éve

Kedves érdeklődő! Amiket vállalok: elérhetetlen villanykörték, lépcsőházi világítás automatika csere hibaelhárítás, egyéb elektromos munkák elvégzését.

Szolgáltatások / Árak:

  • Tűzhely bekötés: 22.000 Ft
  • Áramvédő beépítése fi relé : 15000 Ft /darab
  • Analóg kamera telepítés: 12500 Ft-tól 18750 Ft-ig /darab

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    6600 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Ajánlom mindenkinek! Gyors, megbízható. Rugalmas volt az időpontot illetően.👍

Gyula
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő túlfeszültség védelem Szekszárdon

Gyakori kérdés

Túlfeszültség védelem: mennyi a munkadíj Szekszárdon?

Szekszárdon a túlfeszültség védelem átlagára 13000 - 24300 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hiteles értékeléseket?

Szekszárdon a túlfeszültség védelem szolgáltatáshoz már 21 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Szekszárdon?

Ebben a pillanatban 18 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: túlfeszültség védelem.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: túlfeszültség védelem?

A túlfeszültség védelem és összes részfeladata ide tartozhat. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.