Villanybekötés telekre Szekszárdon tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Villanybekötés telekre Szekszárdon a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Villanybekötés telekre Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

7 villanyszerelő most online

Istvan

Istvan

Érdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Bela

Bela

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanybekötés telekre Szekszárdon?

109200 - 204800 Ft

A legjobb villanyszerelők Szekszárdon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kedves érdeklődő! Főbb szolgáltatásaink: tűzhely, villanybojler beüzemelés, kapu automatizálás tatabánya, régi elosztók újra kötése.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Főzőlap/sütő bekötés munkadíj: 9.000 Ft/db.-tól.
  • Horony marás,vésés: 500 Ft /㎡
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 15000 Ft-tól 22500 Ft-ig /darab

Üdv, Attila

  • Villanybekötés telekre

    4200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Mindenkinek ajánlom. Szép munkát végzett , mindenről tájékoztatott. Kitűnő szakember.

Kázmér
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Villanyszerelési munkáim: villanyszerelési javítások, zárlat és egyéb hibák elhárítása, teljesítmény növelés amperbővítés, elektromos zárlat keresése, és megszüntetése.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Teljesítmény bővítés 3 fázis villanyszerelés ár: 30.000 Ft-tól
  • Bojler bekötése: 8000 Ft
  • Csillár felszerelése: 3500 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    3900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Pontosan érkezett, gyorsan és szépen dolgozott

Zsigmond
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: áramkör bővítés, áramszolgáltatói ügyintézés, mérőhely szabványosítás.

Villanyszerelés árak 2022:

  • FI relé bekötés panellakásban anyagköltséggel: 25.500 Ft
  • Túlfeszültség védelem: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Lakás átvezetékelése: 8500 Ft /㎡

Kiszállási díjaink: 7.00 - 18.00 óra között .

    4500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.4

Bátran ajánlom mindenkinek aki jó szakembert keres! Megbízható, korrekt, precíz szakember.

Salamon
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanybekötés telekre Szekszárdon

Népszerű kérdés

Villanybekötés telekre: mennyi az ára Szekszárdon?

Szekszárdon a villanybekötés telekre átlagára 83200 - 156000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Szekszárdon?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szekszárdon?

Jelenleg 17 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod ha szükséged van erre: villanybekötés telekre.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: villanybekötés telekre?

A villanybekötés telekre és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.

Olvas

Népszerű szolgáltatások Szekszárdon