Villanyvezeték áthúzás Szekszárdon tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Villanyvezeték áthúzás Szekszárdon a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Villanyvezeték áthúzás Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

8 villanyszerelő most online

Zoltan

Zoltan

Érdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Szabolcs

Szabolcs

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanyvezeték áthúzás Szekszárdon?

5800 - 10800 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Szekszárdon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Fő profilunk: eph rendszerek vizsgálata, villanyszerelő gyorsszerviz, elektromos zárlat keresése, és megszüntetése.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Szigetelt vezeték elhelyezése védőcsőbe húzva vagy vezetékcsatornába fektetve, réz vagy érrel leágazó kötésekkel. mkh 1,5nm 21 m - 70 Ft
  • Szerelvényezés: 3000 Ft /kiállás
  • Konnektor cseréje: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig /darab

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

  • Villanyvezeték áthúzás

    7000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.0

Bátran ajánlom! Gyors, korrekt megbízható.

Elek
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: földelés, teljesítmény növelés amperbővítés, szerelvényezés.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Kismegszakító (biztosíték) csere: 7.000 Ft/db-tól
  • Eph hálózat kiépítése: 2000 Ft-tól 6000 Ft-ig /darab
  • Kismegszakító cseréje: 3000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 9.00 - 18.00 óra között .

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.3

László , köszönöm nagyon meg vagyok elégedve az elvégzett munkájával!

Jakab
3 éve

Kedves érdeklődő! Amiket vállalok: elérhetetlen villanykörték, lépcsőházi világítás automatika csere hibaelhárítás, egyéb elektromos munkák elvégzését.

Szolgáltatások / Árak:

  • Tűzhely bekötés: 22.000 Ft
  • Áramvédő beépítése fi relé : 15000 Ft /darab
  • Analóg kamera telepítés: 12500 Ft-tól 18750 Ft-ig /darab

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    6600 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Ajánlom mindenkinek! Gyors, megbízható. Rugalmas volt az időpontot illetően.👍

Gyula
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyvezeték áthúzás Szekszárdon

Gyakori kérdés

Villanyvezeték áthúzás: mennyi az ára Szekszárdon?

Szekszárdon a villanyvezeték áthúzás átlagára 4800 - 9000 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valódi véleményeket?

Szekszárdon a villanyvezeték áthúzás szolgáltatáshoz már 20 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szekszárdon?

Most 18 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: villanyvezeték áthúzás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a villanyvezeték áthúzás és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt szakember van, aki kész megoldani a problémát.