Bojler hőfokszabályzó csere: erre van szükséged Szekszárdon és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 9 bojler szerelő közül! Korrekt bojler hőfokszabályzó csere árak — 6400-12000 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szekszárdon közelében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 bojler szerelő most online

Róbert

Róbert

Еrdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Mihaly

Mihaly

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bojler hőfokszabályzó csere Szekszárdon?

6400 - 12000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Minden munkára garanciát adunk, melynek mértéke: nettó 30000ft alatti javításoknál 6 hónap, nettó 30000ft felett 12 hónap. A javítási költségen felül, adódhat alkatrész költség is. Csak saját alkatrész raktárról dolgozunk, az alkatrész beszerzéseket mi végezzük, erre tudunk garanciát vállalni. A javítások 90% -ához nem szükséges alkatrész felhasználás!

  • Bojler hőfokszabályzó csere

    3800 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Bevittem a feleségem telefonját kijelzőcserére. Abszolút gyorsan és hatékonyan működött az úriember. Ár-érték arányban kiváló szolgáltatást kaptam. Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek, akinek jó iPhone szervízre van szüksége.

Szombathely dolgozom, megyében is! AEG Ariston Bosch Electrolux Indesit LG Samsung Siemens Whirpool Zanussi Javítás. Segítség telefonon 0 Ft. Fix áron. Profi szakszerviz. Kiszállás 0 Ft.

    5500 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nulla segítőkészség ...

Üdvözlöm! Bojler javítás szolgáltatásunkkal állunk rendelkezésére. Javításnál díjmentes kiszállás. Minden típusú mosó- és szárítógépet megszerelünk rövid időn belül, garanciával. Hívjon! Márkafüggetlen Javítás. Hétvégén felár nélkül. Villanybojler Javítás. S.O.S. Mosógép Szerviz.

    5200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Egy barátságos, segítőkész szerviz. Mindent elmondanak amit a szerviz folyamatokról tudni illik. Ünnepek előtt vittem szervizbe a számítógépemet és annak ellenére, hogy figyelmeztettek várólistára 2 napon belül készen is volt a gépem. Kaptam kedvezmény kártyát is amit levásárolhatok. Köszönöm!

György, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Bízza rá a gépét megbízható szakemberekre, válassza a gyors javítást Bosch minőségben. Töltse ki az online javításmegrendelő lapot, csak pár percet vesz igénybe.

    3400 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Hozzáértő, lelkiismeretes és kedves dolgozók. Teljes az elégedettség!

Tisztelt Érdeklődő! Válassz okosan háztartási gép szerelő szakembert! Háztartási kis és nagy gépek szervízelése. Valós értékelések. . Írásban vagy telefonon. . Ingyenes ajánlatkérés.

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Elnézést az édesapám volt jelen minden rendben volt.

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő bojler hőfokszabályzó csere közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Bojler hőfokszabályzó csere: mennyi az ára Szekszárdon?

Szekszárdon a bojler hőfokszabályzó csere átlagára 5100 - 9600 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Bojler Szerelők - hogyan válasszunk Szekszárdon?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bojler szerelőt Szekszárdon?

Most 8 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést MOTOR ELSŐ FÉK LÉGTELENÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk bojler szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod ha szükséged van erre: motor első fék légtelenítés.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi bojler szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a motor első fék légtelenítés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik feladatok tartoznak ehhez: bojler hőfokszabályzó csere?

A motor első fék légtelenítés és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.