Bojler javítás: erre van szükséged Szekszárdon és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 9 bojler szerelő közül! Korrekt bojler javítás árak: 5000-9500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szekszárdon közelében található szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 bojler szerelő most online

Róbert

Róbert

Еrdekel.

Szabolcs

Szabolcs

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bojler javítás Szekszárdon?

5000 - 9500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

A megoldások embere vagyok. Rövid, akár egy órán belüli határidővel, élettartam-és árgaranciával. Foglalj időpontot! Kimagasló alkatrész készlet és feltétel nélküli precizitás. Minőségi Alkatrészek.

  • Bojler javítás

    3700 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsak voltak és eredményesek a feleségem telefonjával!

Üdvözlöm! 20 éve foglalkozunk gázkészülékek karbantartásával, javításával méghozzá garanciával! Cirkók, gázkazánok, állókazánok, konvektorok, vízmelegítők, gázbojlerek, gáztűzhelyek. Megbízható munka. Korrekt árak. Egész Budapesten.

    4700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Kedvesek a dolgozók,nem volt tömeg,gyorsan segítettek. Jól megközelíthető helyen található a szervíz.

Üdv András vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Display csere 1 óra alatt. Szupergyors javítások. Akkumulátor csere 30 perc. . Típusok: ɪᴘʜᴏɴᴇ, sᴀᴍsᴜɴɢ.

    4800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Kedves kiszolgálás! Gyors precíz munka. Köszönöm

Tisztelt Érdeklődő! Szervíz és karbantartás. Budapesten kedvezményes kiszállással és Garanciával. Országosan. Szerelési garanciával. Helyszíni tanácsadás. Szolgáltatások: 100% Fertőtlenítő hatás, 100%...

    3100 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

LED TV javításában és laptop kijelző hibakeresés kapcsán is segített, nagyon udvarias, segítőkész, rugalmas, maximálisan meg vagyok elégedve, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Szilárd, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Villany tűzhely sütő. Bankkártyás fizetés. Országosan. Garancia a javításokra. Szolgáltatások: Elektronika panelek, helyszíni javítás, szakszerviz, egyszeri munkadíj.

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Korrekt,Preciz,Gyors.Ajánlom mindenkinek.

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő bojler javítás közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Bojler javítás: mennyi a munkadíj Szekszárdon?

Szekszárdon a bojler javítás átlagára 5900 - 11100 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi értékeléseket?

Szekszárdon a kormánymű felújítás békéscsaba szolgáltatáshoz már 9 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek bojler szerelőt Szekszárdon?

Ebben a pillanatban 7 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KORMÁNYMŰ FELÚJÍTÁS BÉKÉSCSABA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk bojler szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: kormánymű felújítás békéscsaba.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi bojler szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a kormánymű felújítás békéscsaba mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: bojler javítás?

A kormánymű felújítás békéscsaba és összes részfeladata ide sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.