Haier mosógép szervíz: erre van szükséged Szekszárdon és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 mosógép szerelő közül! Korrekt haier mosógép szervíz árak: 4200-8000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Szekszárdon környékén dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 mosógép szerelő most online

Attila

Attila

Еrdekel.

István

István

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a haier mosógép szervíz Szekszárdon?

4200 - 8000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Üdvözlöm! Keresd szakértő csapatunkat a Westenddel szemben a Quadra irodaházban. Adatmentés gyorsan. Keress minket telefonon vagy látogass el üzletünkbe a belváros szívében.

  • Haier mosógép szervíz

    5300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Fiatalok, udvariasak, korrektek, gyorsak! Ajánlom őket!

Tisztelt megrendelők! Segítünk gyorsan megoldani problémádat. Foglalj időpontot. Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Szerviz futár.

    3100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Ma voltam ott, és nagyon kellemes élményben volt részem. Korrekt volt a hozzáállás, kiszolgálás, tájékoztatás, és helyszínen megoldották a problémámat rögtön, meg is javult a kerti gépem. Ilyen kéne, hogy legyen mindenhol a szolgáltatás. Köszönöm.

János vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Segítünk gyorsan megoldani problémádat. Foglalj időpontot. Árgarancia. Magas szakértelem.

    3900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Bátran ajánlom, forduljatok hozzájuk bizalommal. Gyors és minőségi munka,szaktudással bőven rendelkező és közvetlen dolgozók.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Ingyenes helyszíni felmérés országosan! Klímatelepítés rövid határidővel! Kérj ajánlatot és Mi garantáltan 24 órán belül felvesszük Veled a kapcsolatot! Ingyenes felmérés. Most 10 év garanciával. Gyorsan rövid határidővel. Márkák: GREE, AUX.

    4800 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Rendkívül korrekt vállalkozó.

Üdvözlöm! Hűtő fűtő klímaberendezések karbantartásában, tisztításában, javításában profik vagyunk. Növelje klíma berendezésének élettartalmát rendszeres klímakarbantartással, tisztítással. Ingyen helyszíni felmérés. Fujitsu és Fisher klímák. 20 év szakmai tapasztalat.

    4900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon szuper! Barátságossak, gyors, megbizható!

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő haier mosógép szervíz közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Haier mosógép szervíz: mennyibe kerül Szekszárdon?

Szekszárdon a haier mosógép szervíz átlagára 6100 - 11400 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Mosógép Szerelők - hogyan válasszunk Szekszárdon?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek mosógép szerelőt Szekszárdon?

Most 8 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZINTSZABÁLYZÓS LENGÉSCSILLAPÍTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok mosógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: szintszabályzós lengéscsillapító felújítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi mosógép szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a szintszabályzós lengéscsillapító felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen helyzetben lehet szükséged a következőre: mosógép szerelő?

Ha egy megbízható autószerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A szintszabályzós lengéscsillapító felújítás és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.