Hangszóró tisztítás szolgáltatásra van szükséged Szekszárdon és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 hangszóró szerelő közül! Korrekt hangszóró tisztítás árak: 5500-10400 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Szekszárdon környékén elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 hangszóró szerelő most online

Zoltán

Zoltán

Еrdekel.

Tibor

Tibor

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hangszóró tisztítás Szekszárdon?

5500 - 10400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

Nagy gyakorlattal végezzük a video és DVD készülékek javítását is. Várjuk szervizünkben a meghibásodott Video, DVD felvevő és lejátszókat, DVD-VIDEO kombinált készülékeket, DVD-HDD felvevőket, valamint a hordozható DVD készülékeket is.

  • Hangszóró tisztítás

    4700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Ez a technikus nagyon gyorsan jött, mindent rendbe hozott. A TV működik :) Köszönöm szépen a gyorsaságot és a minőségi munkát!

A hangfalak, mint minden más eszköz, használat során öregszenek, elavulnak. Ha Önnek a régi jól bevált hangsugárzója elromlott, mi vállaljuk a javítását.

    4300 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Minden rendben lett volna, de valahogy az ott lévő vashajó meghalt. És egy mini probléma helyett a probléma globálisabbá vált ((((

HIFI készülékek. Erősítő - Amplifier - HIFI és MINI torony - Magnó Deck - DAT magnó - Rádió - Tuner- Kazettás magnó - Lemezjátszó - Hordozható Renszerek - CD-K szervizelése időszakos karbantartása. Az általunk javított híradástechnikai készülékekre hat hónap garanciát vállalunk.

    6200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

A mestert ajánlom. Minőségi, nem drága és a munka gyors volt.

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő hangszóró tisztítás közben Szekszárdon

Gyakori kérdés

Hangszóró tisztítás: mennyi a munkadíj Szekszárdon?

Szekszárdon a hangszóró tisztítás átlagos ára 5000 - 9500 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hiteles értékeléseket?

Szekszárdon a hangszóró tisztítás szolgáltatáshoz már 10 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtalálható már visszajelzés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok hangszóró szerelőt Szekszárdon?

Most 8 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést HANGSZÓRÓ TISZTÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok hangszóró szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált hangszóró szerelőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: hangszóró tisztítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a hangszóró szerelő?

A jó hangszóró szerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Népszerű kérdés

Milyen helyzetben lehet szükséged rá: hangszóró szerelő?

Ha profi hangszóró szerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A hangszóró tisztítás és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.