Iphone se akkumulátor csere szolgáltatásra van szükséged Szekszárdon és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 5 telefon szerelő közül! Korrekt iphone se akkumulátor csere árak — 5100-9600 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szekszárdon környékén található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 telefon szerelő most online

Ferenc

Ferenc

Еrdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az iphone se akkumulátor csere Szekszárdon?

5100 - 9600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Munkáim:, törött telefon kijelző javítás, samsung telefon üvegcsere, xiaomi kijelző javítás, telefon hangszóró tisztítás, telefon alaplap javítás

Fő profilunk:, telefon usb csatlakozó javítás, törött kijelző telefon adatmentés, vezetékes csengő szerelés, üvegkarc eltávolítás, telefon akkumulátor csere

  • Iphone se akkumulátor csere

    3300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon gyors és profi, udvarias és pontos fiatalember (iPhone képernyőcsere)

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon töltő javítás, iphone 5s akkumulátor csere, képernyő csere, telefon bekapcsoló gomb javítás, beázott iphone javítás

Kiegészítő szolgáltatásaink:, Telefon takarítás, xiaomi kijelző javítás, samsung akkumulátor csere, törött telefon kijelző javítás, iphone se akkumulátor csere

    6700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Gyorsan és minőségileg elvégezte a feladatot, hogy cserélje ki a kamera lencséjét a telefonon, örülök, hogy minden kérdésre őszintén válaszolt (nagyon gyakran a válasz, amit hallani akar az ügyfél). Újra igénybe fogom venni, és ajánlom őt!

Miklós vagyok. Ügyfél visszajelzések alapján az ügyfeleink 97,1%-a teljes mértékben elégedett volt ügyfélszolgálatunkkal.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon adatmentés, alcatel kijelző javítás, telefon usb csatlakozó javítás, alcatel kijelző javítás, iphone 6s akkumulátor csere

    6800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Ez nem az első alkalom, hogy kapcsolatba lépek veled, minden kiváló, mint mindig, 5+

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő iphone se akkumulátor csere közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Iphone se akkumulátor csere: mennyi a munkadíj Szekszárdon?

Szekszárdon az iphone se akkumulátor csere átlagára 3600 - 6800 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan válasszunk Szekszárdon?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Szekszárdon?

Most 9 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ KÜSZÖB JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: autó küszöb javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy telefon szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő az autó küszöb javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: iphone se akkumulátor csere?

Az Autó küszöb javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.