Klíma szerelés szolgáltatásra van szükséged Szekszárdon és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 klímaszerelő közül! Korrekt klíma szerelés árak: 6200-11600 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Szekszárdon környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 klímaszerelő most online

Laszló

Laszló

Еrdekel.

Szabolcs

Szabolcs

Sok tapasztalatom van

Mihaly

Mihaly

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klíma szerelés Szekszárdon?

6200 - 11600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

A megoldások embere vagyok. Rövid, akár egy órán belüli határidővel, élettartam-és árgaranciával. Foglalj időpontot! Kimagasló alkatrész készlet és feltétel nélküli precizitás. Minőségi Alkatrészek.

  • Klíma szerelés

    3700 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsak voltak és eredményesek a feleségem telefonjával!

Üdvözlöm! Hűtő fűtő klímaberendezések karbantartásában, tisztításában, javításában profik vagyunk. Növelje klíma berendezésének élettartalmát rendszeres klímakarbantartással, tisztítással. Ingyen helyszíni felmérés. Fujitsu és Fisher klímák. 20 év szakmai tapasztalat.

    4900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon szuper! Barátságossak, gyors, megbizható!

Kedves érdeklődő! Bojler javítás szolgáltatásunkkal állunk rendelkezésére. Javításnál díjmentes kiszállás. Minden típusú mosó- és szárítógépet megszerelünk rövid időn belül, garanciával. Hívjon! Villanybojler Javítás. S.O.S. Mosógép Szerviz. Márkafüggetlen Javítás. Hétvégén felár nélkül.

    4100 Ft

Nagyon korrekt mebizható, megfizethető árakkal dolgozik.. És ami fontos hogy gyors es garanciát vállal a munkájára.. Csak ajánlani tudom.. Sajnos kevés az ilyen szerelő..

Tisztelt megrendelők! Hajdu bojler megbízható, precíz szakemberektől. Bojler beszerelés, csere és javítás. Sokéves tapasztalat, 100%-os ügyfél elégedettség. Hajdú bojlerek.

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Minden rendben volt.

Üdvözlöm a profilomon. Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás. Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő Kerámia lap, Hűtő panel javítás. Mosógép szerviz.

    3500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Lehet, hogy csak én járok pórul az ilyen szervizekkel, vagy csak túl igényes vagyok és nagyok az elvárásaim. Egy egyszerű akkucserét sem tudnak minőségileg, szakszerűen kivitelezni: - bevallottan utángyártott akkut rakna bele - telefon fém kerete sérült szétszedés közben, mintha csavarhúzóval feszegették volna (válasz rá: ez nagyon pici, jelentéktelen sérülés) - nem cserélik a kijelző körüli ragasztót, ezért a kijelző mozog, eláll Ezek után kíváncsi lennék, hogy az új akku hogy került beragasztásra... Az ember nem azért vigyáz a méregdrága Apple készülékére, hogy utána egy szakszerű javítás" alkalmával elrondítsák.

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klíma szerelés közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Klíma szerelés: mennyibe kerül Szekszárdon?

Szekszárdon a klíma szerelés átlagos díja 6200 - 11700 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok hiteles véleményeket?

Szekszárdon az önindító felújítás szolgáltatáshoz már 12 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek klímaszerelőt Szekszárdon?

Jelenleg 9 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ÖNINDÍTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy klímaszerelő?

Egy autószerelő a következő munkával kereshető meg: önindító felújítás vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi klímaszerelő segítségét?

Egy profi autószerelő az önindító felújítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: klíma szerelés?

Az Önindító felújítás és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.