Laptop felújítás szolgáltatásra van szükséged Szekszárdon és környékén?

Számítógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj számítógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 számítógép szerelő közül! Korrekt laptop felújítás árak: 5200-9800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szekszárdon környékén található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 számítógép szerelő most online

László

László

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Tibor

Tibor

Mennyibe kerül a laptop felújítás Szekszárdon?

5200 - 9800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb számítógép szerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező számítógép szerelőt!

Béla
Béla 7100 Szekszárd Online

Üdvözlöm a profilomon. Alaplapi csatlakozó csere ajándék tisztítással NORMÁL LAPTOP. Készletről történő alaplapi csatlakozó csere esetében most komplett külső-belső tisztítást adunk mellé ajándékba! Ár: 19990 Ft. Munkaidő: 1-2 nap

Munkáim: Laptop billentyűzet csere, Laptop tisztítás, Laptop HDD hibák smart kódok, Betört a kijelző, LCD kijelző csere

  • Laptop felújítás

    5700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Nagyszerű volt !!! Tervezem az együttműködést a jövőben, mestere a mesterségének és egy napfényes ember !!! köszönöm !

Miklós, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Megbízható laptop szerviz, ahol korrekt árrakal és rövid határidőkkel fog találkozni. Vállaljuk minden típusú laptop és tablet teljes körű szervizelését.

A fentieken kívül vállaljuk még az alábbi feladatokat is: Laptop billentyűzet, javítás vagy csere, DVD meghajtó csere, Laptop tisztítás, (teljes külső és belső + újrapasztázás), A Notebook nem kapcsolható be

    6500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Köszönöm! Most már semmi sem frissül, dolgozhatok a számítógépen :) Mindenkinek ajánlom őt!

Máté
Máté 7100 Szekszárd Online

A megoldások embere vagyok. Szerviz szolgáltatás Laptop értékesítés utáni időszakban tanúsított ügyfélközpontú magatartás határozza meg cégünk elismertségét, és jó hírnevét.

Főbb szolgáltatásaink: Tápáramkör javítás, Laptop bontás, Műanyag burkolati elemek cseréje, LCD inverter nem működik, Tápáramkör javítás

    3300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Köszönöm a szakembernek, gyorsan mindent távolról állított be, és tanácsot adott nekem Whatsappon, nagyon hozzáértő.

Rendelj számítógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy számítógép szerelő laptop felújítás közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Laptop felújítás: mennyi a munkadíj Szekszárdon?

Szekszárdon a laptop felújítás átlagos díja 5400 - 10100 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek hiteles értékeléseket?

Szekszárdon a laptop felújítás szolgáltatáshoz már 10 értékelést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok számítógép szerelőt Szekszárdon?

Jelenleg 8 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést LAPTOP FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek számítógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható számítógép szerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: laptop felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy számítógép szerelő?

Egy megbízható számítógép szerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor számítógép szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!