Tablet javítás szolgáltatásra van szükséged Szekszárdon és környékén?

Tablet Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tablet szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 tablet szerelő közül! Korrekt tablet javítás árak: 6300-11900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Szekszárdon környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 tablet szerelő most online

Sándor

Sándor

Sok tapasztalatom van

Sándor

Sándor

Ma is elvallalom.

István

István

Mennyibe kerül a tablet javítás Szekszárdon?

6300 - 11900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tablet szerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tablet szerelőt!

HIFI készülékek. Erősítő - Amplifier - HIFI és MINI torony - Magnó Deck - DAT magnó - Rádió - Tuner- Kazettás magnó - Lemezjátszó - Hordozható Renszerek - CD-K szervizelése időszakos karbantartása. Az általunk javított híradástechnikai készülékekre hat hónap garanciát vállalunk.

  • Tablet javítás

    6200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

A mestert ajánlom. Minőségi, nem drága és a munka gyors volt.

Nagy gyakorlattal végezzük a video és DVD készülékek javítását is. Várjuk szervizünkben a meghibásodott Video, DVD felvevő és lejátszókat, DVD-VIDEO kombinált készülékeket, DVD-HDD felvevőket, valamint a hordozható DVD készülékeket is.

    4700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Ez a technikus nagyon gyorsan jött, mindent rendbe hozott. A TV működik :) Köszönöm szépen a gyorsaságot és a minőségi munkát!

A hangfalak, mint minden más eszköz, használat során öregszenek, elavulnak. Ha Önnek a régi jól bevált hangsugárzója elromlott, mi vállaljuk a javítását.

    4300 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Minden rendben lett volna, de valahogy az ott lévő vashajó meghalt. És egy mini probléma helyett a probléma globálisabbá vált ((((

Rendelj tablet szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tablet szerelő tablet javítás közben Szekszárdon

Gyakori kérdés

Tablet javítás: mennyi az ára Szekszárdon?

Szekszárdon a tablet javítás átlagos díja 6100 - 11400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok valós véleményeket?

Szekszárdon a tablet javítás szolgáltatáshoz már 8 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok tablet szerelőt Szekszárdon?

Most 6 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TABLET JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk tablet szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható tablet szerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: tablet javítás.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi tablet szerelő segítségét?

Egy jó tablet szerelő a tablet javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen helyzetben van szükséged a következőre: tablet szerelő?

Ha egy megfelelő tablet szerelő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A tablet javítás és a hasonló munkák legjobb szakembereit itt mind megtalálod.