Tv alaplap javítás szolgáltatásra van szükséged Szekszárdon és környékén?

Tv Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tv szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 tv szerelő közül! Korrekt tv alaplap javítás árak: 4600-8600 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szekszárdon környékén található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 tv szerelő most online

Zoltán

Zoltán

Sok tapasztalatom van

Péter

Péter

Ma is elvallalom.

Attila

Attila

Mennyibe kerül a tv alaplap javítás Szekszárdon?

4600 - 8600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tv szerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tv szerelőt!

Sony, Akai, Panasonic, JVC, Daewo, ITT, Philips, Orion, Yamaha, LG, Goldstar, Samsung, Grundig, Blaupunkt, Hyunday, Vestel, Beko, Sanyo, Normende, Thomson, Aiwa, Yamaha, Kenwood, Denon, NAD, Technics, Saba, Dimarson, Pioneer, Videoton, Orion, Funai, Audioton, Teac, Onkyo, Harman Kardon, Marantz, Siemens stb...
  • Tv alaplap javítás

    4100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Ez a szakember azonnal reagált, és még aznap eljött, és elvégezte a javítást. Nem is számítottam rá, hogy ilyen gyors lesz. Ajánlom

Távirányító javítás / pótlás. Részben vagy egyáltalán nem müködő távirányítóját megjavítjuk, de ha sérült, törött, vagy javíthatatlan akkor segítünk a készülékhez legjobban illeszkedő azt tökéletesen vezérlő új irányító pótlásában, beszerzésében. Elveszett vagy tönkrement távirányító azonosításához szükség van a televízió hátúlján lévő model számra vagy az eredeti távszabályzón lévő azonosító kódra. Általánosságban minden modelhez rövid határidővel elérhető utángyártott vagy eredeti originál vezérlő.

    5700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Jól van, gyorsan megjavította a nagy tévénket a szemünk előtt. Minőségi munkát végzett, ajánlani fogom barátaimnak. Köszönöm!

Bosszantó amikor foci mérkőzés közben elromlik a távkapcsoló és nem lehet hangot állítani, aztán nem lehet bekapcsolni a tévét. Ilyen esetben a tv távirányító javítását vagy a cseréjét szoktuk javasolni, ennek árait itt találod!

    4400 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon elégedett a szakember munkájával. Eljött, gyorsan diagnosztizálta a problémát, kicserélte az alaplapot, és minden működik! Ajánlom őt!

Rendelj tv szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tv szerelő tv alaplap javítás közben Szekszárdon

Gyakori kérdés

Tv alaplap javítás: mennyibe kerül Szekszárdon?

Szekszárdon a tv alaplap javítás átlagos díja 4200 - 7800 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Népszerű kérdés

Tv Szerelők - mi alapján választhatunk Szekszárdon?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok tv szerelőt Szekszárdon?

Ebben a pillanatban 9 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TV ALAPLAP JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy tv szerelő?

Egy tv szerelő ezzel a feladattal bízható meg: tv alaplap javítás vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi tv szerelő segítségét?

Egy profi tv szerelő a tv alaplap javítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: tv alaplap javítás?

A tv alaplap javítás és összes részfeladata ide sorolható. Egy tv szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.