Építési jogi tanácsadás: erre van szükséged Szekszárdon és környékén?

Ügyvédt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj ügyvéd szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb szakembereket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 21 ügyvéd közül! Korrekt építési jogi tanácsadás árak — 4300-8100 Ft/óra. Béreld fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szekszárdon környezetében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 ügyvéd most online

Bernadett H.

Kedvezményt adok

Csilla B.

Csilla B.

Tapasztalt vagyok

Éva T.

Éva T.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül az építési jogi tanácsadás Szekszárdon?

4300 - 8100 Ft/óra

A legjobb ügyvédek Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező ügyvédt!

Agnes H.
Agnes H. 3141 Salgótarján Online

  • Építési jogi tanácsadás

    4500 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Excellent

Zsuzsanna
egy éve
Lajos S.
Lajos S. 3109 Salgótarján Online

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Profi csapat, magas szintű kivitelezés!

Vanessza
egy éve
Mária V.
Mária V. 3102 Salgótarján Online

    4600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Nem voltam megelègedve. Telefonon beszéltem vele, de nem volt segítőkész.

Tímea
egy éve
Masa K.
Masa K. 3141 Salgótarján Online

    5500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Nekem eddig jó tapasztalataim vannak a vállalkozással kapcsolatban.

Fülöp
egy éve

    5600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, megbízható, korrekt szolgáltató.

Dávid
egy éve
György I.
György I. 3104 Salgótarján Online

    4100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Az egy csillagot is sokallom....

Emánuel
2 éve

    3500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Szervezetlen, kaotikus működés

Csaba
egy éve
György S.
György S. 3141 Salgótarján Online

    4500 Ft

Szakértő tanácsokkal segítenek, részletesen bemutatják a terméket, csak ajánlani tudom őket!👍

Anita
egy éve
György F.
György F. 3100 Salgótarján Online

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon korrekt!

Laura
egy éve

    5400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Profi csapat.

Ani
egy éve

    5900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Szuper csapat.

Enikő
egy éve

Rendelj ügyvéd szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ügyvéd építési jogi tanácsadás közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Építési jogi tanácsadás: milyen árak vannak Szekszárdon?

Szekszárdon az építési jogi tanácsadás átlagos ára 3900 - 7400 Ft/óra. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek igazi értékeléseket?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok ügyvédt Szekszárdon?

Ebben a pillanatban 21 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ÉPÍTÉSI JOGI TANÁCSADÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk ügyvédt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált ügyvédt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: építési jogi tanácsadás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kértheted egy profi ügyvéd segítségét?

Egy profi ügyvéd az építési jogi tanácsadás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha ügyvédt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!