Személyi box edzés szolgáltatásra van szükséged Szekszárdon és környékén?

Személyi Edzőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj személyi edző szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb szakembereket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 19 személyi edző közül! Korrekt személyi box edzés árak: 2500-4700 Ft/óra. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szekszárdon környezetében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 személyi edző most online

Rozi T.

Rozi T.

Kedvezményt adok

Bianka H.

Bianka H.

Tapasztalt vagyok

Bernadett K.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a személyi box edzés Szekszárdon?

2500 - 4700 Ft/óra

A legjobb személyi edzők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező személyi edzőt!

  • Személyi box edzés

    2200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, pontos és precíz árajánlat. A kivitelezés is teljesen rendben ment. Csak ajánlani tudom!

Brigi
2 éve
Mihály H.
Mihály H. 3100 Salgótarján Online

    1800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Èn biztos, hogy nem alkalmaznám őket, mert kritikán aluli a minősègük!!!

László
2 éve
Tibor M.
Tibor M. 3102 Salgótarján Online

    2200 Ft

Gondos, szép munka.

Móric
2 éve

    2100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Udvarias kiszolgálás.

Leó
egy éve
Róbert B.
Róbert B. 3102 Salgótarján Online

    1800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Profi

Rita
2 éve

    2500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Telefonon és személyesen is nagyon segítőkészek voltak.

Pál
2 éve
György I.
György I. 3104 Salgótarján Online

    1500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Az egy csillagot is sokallom....

Adriana
egy éve
Judit B.
Judit B. 3104 Salgótarján Online

    2400 Ft

Róluk csak jót. Köszönöm, hogy ismerhetlek Bennetek. Korrekt csapat!

Márton
egy éve
Jolán K.
Jolán K. 3104 Salgótarján Online

    2000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Pontos. Szakszerű. Segítőkész. Megoldáskereső. Udvarias.

Dávid
egy éve
Mária V.
Mária V. 3102 Salgótarján Online

    1500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Nem voltam megelègedve. Telefonon beszéltem vele, de nem volt segítőkész.

Georgina
2 éve
Andrea S.
Andrea S. 3109 Salgótarján Online

    2300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Nem ajanlom senkinek !!!!!!! Fel hivom oket fel vesznek hiba lapra delelott,delutan 16 korul fel hiv egy flegma valaki, es mondja huzd ki kapcsold vissza ennyi szia megoldottuk ő szerinte!!!Csak tonkre ment a tapegyseg a merevlemezbe ennyi !!!

Renáta
egy éve
Masa K.
Masa K. 3141 Salgótarján Online

    1500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Nekem eddig jó tapasztalataim vannak a vállalkozással kapcsolatban.

József
2 éve

Rendelj személyi edző szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy személyi edző személyi box edzés közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Személyi box edzés: mennyi az ára Szekszárdon?

Szekszárdon a személyi box edzés átlagos díja 1800 - 3500 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Személyi Edzők - mi alapján választhatunk Szekszárdon?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok személyi edzőt Szekszárdon?

Most 20 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést SZEMÉLYI BOX EDZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok személyi edzőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható személyi edzőt megbíznod ha erre van szükséged: személyi box edzés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a személyi edző?

A jó személyi edző pontos árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: személyi box edzés?

A személyi box edzés és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy személyi edzőt bátran megbízhatsz vele.