Tevékenységi kör bővítés szolgáltatásra van szükséged Szekszárdon és környékén?

Könyvelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj könyvelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 20 könyvelő közül! Korrekt tevékenységi kör bővítés árak — 29700-55700 Ft/alkalom. érelje fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Szekszárdon közelében található szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 könyvelő most online

Gábor N.

Gábor N.

Kedvezményt adok

László N.

László N.

Tapasztalt vagyok

Szimonetta G.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a tevékenységi kör bővítés Szekszárdon?

29700 - 55700 Ft/alkalom

A legjobb könyvelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező könyvelőt!

Regisztrált könyvelőként már több éve kínálok magas színvonalú könyvelői szolgáltatást egyéni vállalkozók és vállalkozások részére. Számomra ügyfeleim elégedettsége az első! Nagy hangsúlyt fektetek a kis és közepes vállalkozásokra. Véleményem szerint a magas színvonalú, de megfizethető áron nyújtott szolgáltatásokkal hozzásegíthetem azokat, az adminisztrációs terhek csökkentéséhez, hatékonyságuk növeléséhez, végső soron pedig üzletük folyamatos növekedéséhez, bővüléséhez.

  • Tevékenységi kör bővítés

    7600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Mindig pontos és munkájára precíz könyvelő

Sándor
2 éve

Cégünk 15 éve nyújt szolgáltatást könyvelés, bérszámfejtés, adótanácsadás területén valamint a NAV ellenőrzések során. Az általunk könyvelt cégek tevékenysége rendkívül változatos így széles ismeretekkel rendelkezünk a könyvelés-adózás területén. Nagy tapasztalattal rendelkezünk nemzetközi tevékenységet végző cégek könyvelése kapcsán is. A belföldi cégeink mellett nemzetközi tulajdonú és érdekeltségű cégek könyvelését is vállaljuk.

    6600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Köszönjük a gyors és precíz munkavégzést. További jó munkát kívánunk nektek!

Vivien
2 éve

Több éves gyakorlattal, felsőfokú végzettséggel, vállaljuk gazdasági társaságok, katás egyéni vállalkozók, teljes körű könyvelési feladatait, adótanácsadást, adóhatóságok előtti képviseletet. Segítünk induló vállalkozások legoptimálisabb adózásának kiválasztásában, illetve működő vállalkozások gazdasági, adózási döntéseiben. SZOLGÁLTATÁSOK: Szolgáltatásaink: - induló vállalkozások legkedvezőbb adózási módjának kiválasztása, - teljes körű könyvelés, bérszámfejtés, - adóhatóságok előtti képviselet, - adótanácsadás, - végelszámolás, - szabályzatok elkészítése.

    7900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Nekem az elmúlt évek alapján csak pozitív tapasztalataim vannak. Bármikor és bármilyen kéréssel fordultam hozzájuk a választ, segítséget mindig megkaptam. Nem vagyok túl régi, rutinos vállalkozó, ezért többször szorultam a segítségükre, ami azonnal érkezett. Remélem, hogy a közös munka még sokáig fog tartani!

Zoltán
2 éve

Könyvelő társaságom 1994-ben alakult azzal a céllal, hogy a cégek, vállalkozások részére minden részletre kiterjedő komplex számviteli szolgáltatást nyújtson. Minden vállalkozás számára fontos, hogy a számviteli rendszerét, könyvelési nyilvántartását megfelelően vezessék. Csak pontos könyvvezetés mellett tudja követni cége árbevételének, nyereségének alakulását hónapról-hónapra. A mindenkori gazdasági helyzet, és a szoros verseny megköveteli mindezt. Ezek nélkül az alapvető információk nélkül képtelenség előre tervezni, ezért fontos a folyamatos adatszolgáltatás a társaságok vezetői felé. Célom, hogy ügyfeleim válláról levegyem mindazokat a terheket, melyeket a könyvelés és az adózással kapcsolatos kérdések jelentenek. SZOLGÁLTATÁSOK: Könyvelés, eszköznyilvántartás Bérszámfejtés Szabályzatok készítése Adóbevallások készítése Beszámoló készítés Hatóságok előtti képviselet Könyvvizsgálóval való kapcsolattartás Speciális: Újra, vagy visszamenőleges könyvelés

    8000 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Társasházunk könyvelőjeként többször előfordul, hogy felmerülnek olyan kérdések, amikor jól jön egy könyvelő segítsége. Andi egy olyan tapasztalt és megbízható könyvelő Budapesten, ráadásul tőlem nem messze, akitől bármikor kérdezhetek és igyekszik gyorsan, szakszerűen megválaszolni a feltett kérdéseimet, illetve azokat érthetően el is magyarázza.

Dániel
2 éve

Célunk, hogy Partnereink számára olyan szolgáltatásokat nyújtsunk, amelyek hozzájárulnak vállalkozásuk, szervezetük hatékony működéséhez, eredményes gazdálkodásához, takarékos adózásához, valamint a hatóságok és a gazdasági élet más szereplői által történő pozitív megítéléséhez. Ha vállalkozásának információra, biztonságra, vezetési tanácsra van szüksége, jó helyre jött. Könyvelő irodánk vállalja vállalkozások, cégek, civil szervezetek könyvelését, beszámolók és bevallások készítését, bérszámfejtést, gazdasági és pénzügyi tanácsadást. Segítünk projektjei megvalósításában és finanszírozásában. SZOLGÁLTATÁSOK: Könyvelés, számviteli szolgáltatás Gazdálkodási tanácsadás Komplex bérszámfejtés, munkaügy, TB- ügyintézés Adóhatóságok előtti teljes képviselet felelősség vállalással Számviteli szabályzatok és iratminták elkészítése Pályázatkészítés

    7200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Five star services. With Mr Fischer's knowledge, he knew better what I need than I knew. After I concluded a contract with PerfectGroup for bookkeeping services, no more headaches, and my concerns vanished. The small team of dedicated Pros solved all my problems. Definitely recommended!

Luca
2 éve

Könyvelés, bér-, TB-, munkaügyi feladatok ellátása, mérleg és adóbevallások elkészítése, ellenjegyzése APEH előtti teljes körű képviselettel, szakmai felelősségbiztosítási háttérrel. Könyvvizsgálat, adószakértés, auditálás. Átalakulások könyvvizsgálata. Móricz Zsigmond körtértől 2 perc gyalog SZOLGÁLTATÁSOK: Több tízen éves tapaszatalattal és szakmai felelősségbiztosítási háttérrel várjuk gazdasági társaságok jelentkezését. Szolgáltatásaink: teljeskörű könyvelés bér-, Tb-, munkaügyi feladatok ellátása mérleg és adóbevallások elkészítése NAV előtti teljes körű képviselet könyvvizsgálat adószakértés, adótanácsadás és adóügyi konzultáció számviteli-, pénzügyi- és üzletviteli tanácsadás Díjazásunkat partnereink sajátosságainak és az elvégzendő munka mennyiségének figyelembevételével alakítjuk ki.

    6100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Könyvelés szempontjából nem vagyok könnyű ügyfél, mégis 10 éve mindenem rendben van mindenem! Profi könyvelőiroda!

Móric
2 éve

Rendelj könyvelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy könyvelő tevékenységi kör bővítés közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Bútor restaurálás: mennyi az ára Szekszárdon?

Szekszárdon a bútor restaurálás átlagos díja 5800 - 11000 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek megbízható értékeléseket?

Szekszárdon a bútor restaurálás szolgáltatáshoz már 25 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bútorrestaurátort Szekszárdon?

Jelenleg 19 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BÚTOR RESTAURÁLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk bútorrestaurátort?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált bútorrestaurátort megbíznod ha erre van szükséged: bútor restaurálás.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi bútorrestaurátor segítségét?

Egy profi bútorrestaurátor a bútor restaurálás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha bútorrestaurátort hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!