Csatlakozzon ADHD-s gyermekek szüleinek csoportjához Szigetszentmiklósen

Találj pszichológust ADHD szülőkre! Csatlakozz csoporthoz ma

Ne keresgélj és telefonálgass!

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Mennyibe kerül?

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Árak megismerése

Szakemberek értékelésekkel

Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet

Valódi értékelések

Mindez ingyen

A legjobb ADHD coachok listája Szigetszentmiklósen

Nézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on

ADHD szülők támogatói csoport szervezése

Szigetszentmiklós
7 hónapja

Kedves szakértő! Olyan szakembert keresek, aki segítene egy ADHD szülők csoportjának létrehozásában Szigetszentmiklóson. A feladat magában foglalná a csoport szervezését, találkozók rendszeresítését, valamint a támogatás és tapasztalatcsere elősegítését. Elvárás, hogy legyen tapasztalat ADHD témában, illetve csoportvezetői készség. A találkozókat egy közösségi helyszínen, például egy helyi közösségi házban vagy kávézóban kellene megtartani, lehetőség szerint havonta egyszer. Fontos, hogy a szakember jó kommunikációs készséggel rendelkezzen, és képes legyen érzékenyen kezelni a résztvevők problémáit.

Oktató ADHD szülők számára

Szigetszentmiklós
7 hónapja

Szia! Olyan oktatót keresek, aki képes ADHD szülőknek szóló tanfolyamokat vagy beszélgetéseket tartani Szigetszentmiklóson. A feladat során át kell adni a legfontosabb tudnivalókat az ADHD-ról, valamint arról, hogyan lehet hatékonyabban támogatni gyermekeiket. Elvárás, hogy legyen tapasztalat ADHD témában, jó kommunikációs készség, és képes legyen személyre szabott tanácsokat adni. Az eseményeket egy könnyen megközelíthető helyen, például egy helyi tanácsadás központban vagy klubhelyiségben kell szervezni havonta egyszer, délutáni vagy esti időpontban.

Tanácsadó ADHD szülők részére

Szigetszentmiklós
7 hónapja

Kedves szakember! Olyan tanácsadót keresek, aki személyes vagy online formában tud segíteni ADHD szülőknek Szigetszentmiklóson. A feladat magába foglalná a szülők támogatását, problémáik meghallgatását és gyakorlati tanácsok adását a mindennapi nehézségek kezelésére. Fontos, hogy legyen tapasztalat ADHD-val kapcsolatos pszichológiai vagy pedagógiai területen, és empatikus hozzáállással rendelkezzen. A tanácsadás lehet heti rendszerességgel, a helyszín pedig lehet egy helyi tanácsadó központ vagy online platform. A feladat elvégzése során a diszkréció és a bizalomépítés kiemelten fontos.

Workshop ADHD szülőknek

Szigetszentmiklós
7 hónapja

Üdvözlöm! Olyan szakembert keresek, aki szervezne és vezetne egy interaktív workshopot ADHD szülők számára Szigetszentmiklóson. A program célja az lenne, hogy a résztvevők gyakorlati módszereket sajátítsanak el gyermekeik támogatására, és megosszák egymással tapasztalataikat. A workshopon meg kellene ismertetni az ADHD főbb jellemzőit, valamint hatékony stratégiákat a mindennapi kihívások kezelésére. Elvárás, hogy legyen tapasztalat ADHD témában, jó szervezői és kommunikációs készség, valamint képes legyen interaktív foglalkozásokat vezetni. Az eseményt egy helyi közösségi házban vagy oktatóteremben kellene megtartani, lehetőség szerint kétszer vagy háromszor, különböző időpontokban.

Azért vagyunk, hogy segítsünk!

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!

06 (1) 490 0436
Mit jelent pontosan az ADHD szülők csoportja Szigetszentmiklóson, és hogyan tudok csatlakozni hozzá?
Az ADHD szülők csoportja Szigetszentmiklóson egy olyan közösség, ahol szülők oszthatják meg tapasztalataikat, kérdéseiket és támogatást kaphatnak egymástól az ADHD-val élő gyermekek nevelése során. Csatlakozni általában helyi közösségi eseményeken vagy online csoportokon keresztül lehet, például a helyi közösségi központban vagy Facebook csoportokon keresztül, ahol rendszeresen szerveznek találkozókat.
Milyen témákat szoktak érinteni az ADHD szülők csoportjában Szigetszentmiklóson, és hogyan segítenek ezek a beszélgetések a mindennapokban?
Van-e lehetőség szakértői tanácsadásra az ADHD szülők csoportján belül, vagy ajánljanak-e más forrásokat Szigetszentmiklóson?
Hogyan tudom a legjobban támogatni gyermekemet ADHD-val Szigetszentmiklóson, és milyen közösségi lehetőségek vannak ehhez a szülők számára?