Minőségi 3 fázisú kismegszakító bekötése Szolnok. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb 3 fázisú kismegszakító bekötése Szolnokon a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! 3 fázisú kismegszakító bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

11 villanyszerelő most online

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvállalom.

Attila

Attila

Mennyibe kerül a 3 fázisú kismegszakító bekötése Szolnokon?

3800 - 7200 Ft

A legjobb villanyszerelők Szolnokon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

A megoldások embere vagyok. Villanyszerelési munkáim: eph kiallakítás, társasház lépcsőház kamera rendszer szerelés telepítés, villanyóra bővítése, áthelyezése (elmű ügyintézéssel).

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Teljesítmény bővítés 1 fázis villanyszerelés ár: 25.000 Ft-tól
  • Fényerőszabályozó kapcsoló beszerelése: 2000 Ft-tól 4000 Ft-ig /darab
  • Mérőhely áthelyezése: 40.000 Ft-tól

Hétfőtől-péntekig 7-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • 3 fázisú kismegszakító bekötése

    4400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.2

Példás, hibáktól mentes munka.

Dezső
3 éve

Sándor, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Fő profilunk: elektromos hálózat bővítés, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, új lakások teljes villamos kivitelezése (elsősorban max. 6 lakásig).

Villanyszerelés árak:

  • Kommunikációs kábelek elhelyezése 100 – 150 Ft/m
  • Fi relé beépítése: 8000 Ft
  • Konnektor cseréje: 1500 Ft /darab

Üdv, Sándor

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.4

Minden hibát gyorsan megoldott, kiváló szakember. Köszönöm.

László
3 éve

Szolnok dolgozom, megyében is! Főbb szolgáltatásaink: gyengeáramú rendszerek telepítése, erősáramú berendezések felülvizsgálata, komplett villanyszerelés.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Régi meglévő koax vezetékek eltávolítása védőcsőből 1 m - 300 Ft
  • Régi neon világítótestek ledesre átszerelése: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig /darab
  • Konnektor cseréje: 500 Ft /darab

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    6400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Rendkívül kedves, türelmes, nagyon jó szakember. Korrekt áron dolgozik.

Tamás
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő 3 fázisú kismegszakító bekötése Szolnokon

Népszerű kérdés

3 fázisú kismegszakító bekötése: mennyi az ára Szolnokon?

Szolnokon a 3 fázisú kismegszakító bekötése átlagára 3400 - 6300 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok megbízható véleményeket?

Szolnokon a 3 fázisú kismegszakító bekötése szolgáltatáshoz már 38 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szolnokon?

Ebben a pillanatban 29 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: 3 fázisú kismegszakító bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például 3 fázisú kismegszakító bekötése vagy bármilyen hasonló feladat esetén a legjobb választás egy regisztrált villanyszerelő. Jelenleg 29-n állnak készen arra, hogy megoldják a problémát. Csak hirdesd meg a feladatot és válassz a szakemberek közül!