3 fázisú konnektor bekötése Szolnok szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb 3 fázisú konnektor bekötése Szolnokon a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! 3 fázisú konnektor bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

8 villanyszerelő most online

Janos

Janos

Ingyenes kiszállás.

Sandor

Sandor

Érdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a 3 fázisú konnektor bekötése Szolnokon?

2700 - 5100 Ft

A legjobb villanyszerelők Szolnokon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Sándor, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Fő profilunk: elektromos hálózat bővítés, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, új lakások teljes villamos kivitelezése (elsősorban max. 6 lakásig).

Villanyszerelés árak:

  • Kommunikációs kábelek elhelyezése 100 – 150 Ft/m
  • Fi relé beépítése: 8000 Ft
  • Konnektor cseréje: 1500 Ft /darab

Üdv, Sándor

  • 3 fázisú konnektor bekötése

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.4

Minden hibát gyorsan megoldott, kiváló szakember. Köszönöm.

László
2 éve

Üdvözlöm a profilomon. Fő profilunk: üzlethelyiségek és ipari létesítmények elektromos munkái, átalánydíjas villanyszerelés, biztosítéktábla cseréje, korszerűsítése.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Bojler szerelés: 12000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Bojler bekötése: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig
  • Sütő bekötés: 15.000 Ft /㎥

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    7000 Ft

Ákos L. - 3 fázisú konnektor bekötése Szolnokon - 1
Ákos L. - 3 fázisú konnektor bekötése Szolnokon - 2

6 vélemény / értékelés 4.0

Bátran ajánlom! Mindvégig korrekt és átlátható módon dolgozott, a tervezéstől a kivitelezésig, egészen a számlázásig.

Simon
3 éve

János vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Főbb szolgáltatásaink: fő elosztok és fővezetékek cseréje, villanyóra áthelyezés, ideiglenes és végleges villamos oszlop állítás.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Kapcsolók, konnektorok, lámpák felszerelése 1 db - 30.00 Ft
  • Villamos alapszerelés: 7000 Ft /㎥
  • Tűzjelző Szerelés Részletei - Szerelési díj: 3.000 Ft/db.

Háztartási gépeket nem javítunk.

    4700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.3

Se telefonhívás, hogy jön e, se árajánlat.

Szilárd
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő 3 fázisú konnektor bekötése Szolnokon

Népszerű kérdés

3 fázisú konnektor bekötése: mennyibe kerül Szolnokon?

Szolnokon a 3 fázisú konnektor bekötése átlagára 2700 - 5100 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi értékeléseket?

Szolnokon a 3 fázisú konnektor bekötése szolgáltatáshoz már 39 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szolnokon?

Jelenleg 30 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: 3 fázisú konnektor bekötése.

Milyen helyzetben van szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megbízható villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A 3 fázisú konnektor bekötése és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: 3 fázisú konnektor bekötése?

A 3 fázisú konnektor bekötése és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.