Bunker építés Szolnokon a te elképzeléseid szerint!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb építőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 43 építő közül, 1800-3300 Ft/m2 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szolnokon bérelj fel a legjobb szakembereket a bunker építés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Szolnokon környezetében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 építő most online

Tibor

Tibor

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Tibor

Tibor

Mennyibe kerül a bunker építés Szolnokon?

1800 - 3300 Ft/m2

A legjobb építők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Tisztelt leendő munkaadók. Egy kis bemutatkozása al kezdeném. Végzettségem:505-4 vill.hál. szerelő. Aki ismeri ezen szakmát tudja, hogy kiemelt, épületvillamosságra, és mérö helyek kialakítására szakosodott Másik szakmám: kertészeti Sz.K.I Amit vállalunk komplett kertek, kiépítése, öntöző rendszerrel, automata Robi fünyiró forgalmazása, telepítése. Veszélyes fák kivágása. Külön vízvezeték rendszerre szakosított kollégákkal dolgozunk együtt. A szlogenünk:Pontosság, megbízhatóság, precíz munka, garanciával. Zárt terasz építés, Kültéri árnyékoló, teraszfedés, Utólagos Belső Hangszigetelés, Családi ház akár 260.000 Ft/nm, Főfal, Válaszfal Bontás, Prémium design & minőség

  • Bunker építés

    7300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Ok.

Több ezer elégedett Ügyfél és további több ezer, aki nem osztotta meg velünk az örömét. Számos, különböző projektet kiviteleztünk és szívesen elkészítjük a Tiédet is. Ne várj, hívj. Főbb szolgáltatásaink: Hangszigetelés árajánlatok, Palatető Felújítás És Bontás, Most akár 33%-ot spórolhat, Alapstabilizálás, Magas Minőségű Hangszigetelés

    10300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Megfelelő szervíz. Nem gyors és nem olcsó, de az átlagot hozza.

Üdvözlöm Cégünk fő profilja a burkolás, festés, kertépítés-gondozás és a tetőfedés ès szerkezet építés de kiterjedt kapcsolatrendszerünk által bármilyen munkára rövid határidővel találunk megbízható szakembert garanciával! Ingyenes felmérés és árajánlat készítés! Látvány tervezés ès hivatali ügyintézés. Hívjon bizalommal! Tartós kapcsolatokat és szerkezeteket építünk! Építsd magad Szaunák, Állvány Építés Munkadíj, Akár 7 hónap alatt elkészül, Galériaépítés, Előre rögzített ár, határidők

    9700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

A kontárkodás, igénytelenség és a pofátlanság netovábbja! Egy 100ezer forintos fényszóró felújítás után készítettem a képeket. Messziről kerülni! (A füleket korábban más javította!) Vicc, hogy ebből él!

Üdvözlöm cégünk az alábbi munka körben vállal munkákat;festés,burkolás,bontások,takaritás,térkövezések,ut aszfaltozás, makadám utak készitése,hivjon bizalommal Házépítés, Bontás Szakszerűen, 10 év garancia, verhetetlen ár, Kérje ajánlatunkat akár ma, EU Szabványos Játszótér

    7500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Udvariasak gyorsak pontosak nem vetnek át.

Üdv látogató! Ács, tetőfedő munkákat vállalok. Szerkezetépítés, javítások, padolások, könnyűszerkezetes faházak, falépcsők, bádogozások, kerti épületek, parasztházak, vályogozás, csatorna, eresz, kocsibeálló, faház, rönkház, tiny house, kabinházak, kerti épületek, istállók, vásári standok, asztalos munkák kivitelezését és megépítését vállalom. Keressen bizalommal! Komplett tetők 2 nap alatt, Külső és belső bontás, Közel 30 év tapasztalat, Kérje ajánlatunkat akár ma, Társasház, Panel Falbontás

    8600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Oplichters gewoon diefen als u via anwb naar deze garage komt direct nee zeggen en andere garage zoeken

Üdvözlök mindenkit! Cégünk főtevékenysége a homlokzat szigetelés és annak színezése. Emellett bármilyen munkát meg tudunk csinálni! Meg szokott brigáddal,józan életű emberekkel. Munkákra és környezetünkre nagy igényt tartunk. Számla képes cég,bátmilyen munkát meg hallgatok. Keressen bizalommal. Halltex hangszigetelő panelek, Aljzatbeton, Építkezés kezdése 9 hét alatt, Lépcső Betonozása, Utólagos Panellakás Szigetelés

    5200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Második alkalommal vittem hozzájuk 17 éves Focusomat. Nagyon korrektek. Megpróbálják a legolcsóbb módon megoldani, és nem kicserélik az egészet, hanem megpróbálják megjavítani a megjavíthatót. Viszont az nagyon pozitív, hogy nézik az autó értékét is. Nem cserélnek ki 200.000 Ft-ért egy egész fűtésboxot, amikor a kocsi nem ér annyit. Továbbra is hozzájuk fogok járni!!

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő bunker építés közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Bunker építés: mennyi az ára Szolnokon?

Szolnokon a bunker építés átlagára 1800 - 3300 Ft/m2. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Építők - hogyan válasszunk Szolnokon?

Szolnokon a bunker építés szolgáltatáshoz már 39 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok építőt Szolnokon?

Ebben a pillanatban 30 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BUNKER ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok építőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható építőt megbíznod ha a következőre van szükséged: bunker építés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy építő segítségét?

Egy megbízható építő a bunker építés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen munkához lehet szükséged rá: építő?

Ha egy megfelelő építő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A bunker építés és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.