Családi ház villanyszerelés Szolnokon gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Családi ház villanyszerelés Szolnokon a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Családi ház villanyszerelés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

10 villanyszerelő most online

Tibor

Tibor

Érdekel.

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Balazs

Balazs

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a családi ház villanyszerelés Szolnokon?

6100 - 11400 Ft/㎡

A legjobb villanyszerelők Szolnokon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: új lakások és házak elektromos hálózatának kiépítése, lakás villanyszerelés (új, felújított), hibaelhárítás.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Szigetelt érvéghüvely rögzítése villanyszerelés: 50 – 75 Ft/db
  • Áramkör bővítése (kismegszakító): 1.800 Ft-tól
  • Fi-relé beépítése 1 fázis esetén: 12.000 Ft

Üdv, Balázs

  • Családi ház villanyszerelés

    4600 Ft

Balázs S. - Családi ház villanyszerelés Szolnokon - 1
Balázs S. - Családi ház villanyszerelés Szolnokon - 2
Balázs S. - Családi ház villanyszerelés Szolnokon - 3
Balázs S. - Családi ház villanyszerelés Szolnokon - 4

8 vélemény / értékelés 5.0

Megbízható, gyors és szakszerű.

Elemér
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Fő profilunk: üzlethelyiségek és ipari létesítmények elektromos munkái, átalánydíjas villanyszerelés, biztosítéktábla cseréje, korszerűsítése.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Bojler szerelés: 12000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Bojler bekötése: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig
  • Sütő bekötés: 15.000 Ft /㎥

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    7000 Ft

Ákos L. - Családi ház villanyszerelés Szolnokon - 1
Ákos L. - Családi ház villanyszerelés Szolnokon - 2

6 vélemény / értékelés 4.0

Bátran ajánlom! Mindvégig korrekt és átlátható módon dolgozott, a tervezéstől a kivitelezésig, egészen a számlázásig.

Simon
3 éve

Szabolcs vagyok. Amiket vállalok: erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, régi elektromos vezeték csere, szerelvények (lámpa testek, kapcsolók, konnektorok) cseréje.

  • Kapcsoló kialakítás 1 db - 4.000 Ft
  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft-tól 4000 Ft-ig /darab
  • Fi relé beépítése: 6900 Ft-tól 9900 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-20:00 - ig.

    7100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Csak dicsérni és ajánlani tudom Pontosan, korrekt módon, minden esetleges problémát is orvosolva dolgozta.

Béla
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő családi ház villanyszerelés Szolnokon

Gyakori kérdés

Családi ház villanyszerelés: milyen árak vannak Szolnokon?

Szolnokon a családi ház villanyszerelés átlagára 5500 - 10400 Ft/㎡. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Szolnokon?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szolnokon?

Ebben a pillanatban 22 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: családi ház villanyszerelés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a családi ház villanyszerelés és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on rengeteg szakember regisztrált már.