Minőségi égetett agyagcserép tető felújítás Szolnokon. Tapasztalt szakemberekkel és garanciával!

Tetőfedőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőfedő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 37 tetőfedő közül! Korrekt égetett agyagcserép tető felújítás árak — 2900-5400 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Szolnokon közelében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

6 tetőfedő most online

János

János

Ingyenes kiszallas.

Sándor

Sándor

erdekel.

László

László

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül az égetett agyagcserép tető felújítás Szolnokon?

2900 - 5400 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőfedők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőfedőt!

Magas minőségű, hosszú élettartamú, osztrák alapanyagok minőségtanúsítvánnyal

  • Égetett agyagcserép tető felújítás

    6800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Gyors ügyintézés, korrekt munka szép kivitelezés.

Tető- és bádogosmunkák, szigetelés az év minden napján, akár hétvégén is, több mint 40 éve. Szigetelések, karbantartás, bádogos munkák, tetőfedés és felújítás, 40+ év...

    7900 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Pontos,korrekt és nagy szakértelmű ember. Gyors és hatékony ajánlat. Nincs mellébeszélés és vetítés. Lényegre törő és őszinte! Remélem a kivitelezés is ennyire hatékony lesz. Jó szívvel ajánlom!

50%-os állami támogatás tetőfelújításra? Velünk megvalósúlhat. Számlaképes régműködő cég. Gyors és Díjmentes ajánlatkérés, nincs rejtett költség! Hívj minket Most, Hétvégén is.

    9200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Kis helyen nagy választék. Szuper bolt.

Magas minőségű, hosszú élettartamú, osztrák alapanyagok minőségtanúsítvánnyal. Felmérés, tanácsadás, kivitelezés: szigetelés, fedés, felújítás, bontás nélkül 1998 óta! Több mint 10.000 nm tető. Teljes CSOK ügyintézés.

    8800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Aranyos, kedves kiszolgálás! Nagyon csinos a hölgy:)

Tetőfedés, bádogozás, ácsmunkák díjmentes állapotfelméréssel. Hívjon most! Garanciával. Megbízható tetőfedő, javítás országosan, számlával, garanciával. Várom hívását. Teraszok építése. Megbízható csapat. Tetőszigetelés készítés. Bádogozás. Ácsmunkák. Tetőjavítás.

    9400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, pontos kiszállítàs. Egy hiányosság : nem lehet kártyával fizetni.

Rendelj tetőfedő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőfedő égetett agyagcserép tető felújítás közben Szolnokon

Égetett agyagcserép tető felújítás: mennyi a munkadíj Szolnokon?

Szolnokon az égetett agyagcserép tető felújítás átlagára 2300 - 4400 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek hiteles értékeléseket?

Szolnokon az égetett agyagcserép tető felújítás szolgáltatáshoz már 43 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok tetőfedőt Szolnokon?

Most 33 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ÉGETETT AGYAGCSERÉP TETŐ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk tetőfedőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható tetőfedőt keresned ha a következőre van szükséged: égetett agyagcserép tető felújítás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi tetőfedő segítségét?

Egy jó tetőfedő az égetett agyagcserép tető felújítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha tetőfedőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!