Ezermester szolgáltatás Szolnokon a te elképzeléseid szerint!

Ezermestermost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj ezermester szakembert?

Ne keresgélj tovább, a legjobb szakembereket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a szabad ajánlatok között! Válassz a legjobbak közül és add át nekik a megoldandó feladatot! Még nem jártál itt? Semmi gond, csak add meg a feladat leírását és a környéken található szakembereink felajánlják szolgáltatásaikat. Összehasonlíthatod a profilokat, olvashatod a visszajelzéseket és további információkat kérhetsz, mielőtt döntenél. Találd meg a megfelelő szakembert most, KÖLTSÉGMENTESEN!

6 ezermester most online

Katalin

Katalin

Ingyenes kiszállás.

Karoly

Karoly

Érdekel.

Andras

Andras

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül az ezermester szolgáltatás Szolnokon?

3400 - 6500 Ft/óra

A legjobb ezermesterek Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező ezermestert!

Raktárról azonnal szállítható, 2 év garanciával, prémium minőségű termék. Most expressz házhozszállítással. Nézz be hozzánk, megéri. Bemutatóterem Budapesten.

  • Ezermester szolgáltatás

    3700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Kedves és megbízható emberek, gyors és tiszta munkát végeznek.

Edzett üvegek széles választékával vállalom egyedi igények teljesítését az Ön számára is. Otthonában, irodájában, kül és beltéren egyaránt. Rövid határidő pontos munka korrekt ár. egyedi zuhanykabin. üvegkorlát üvegajtó. konyha üveghátfal.

    4000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon aranyosak az eladók

Kompletten kivitelezünk. Dilletácios vágásokat és padlócsatornákat alakítunk ki hátékonyan. Vállalkozásunk kifejezetten betonvágásra és fúrásra szakosodott. Gépészeti furatokat.

    2400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Na, ez az a brigád, akit semmilyen körülmények között ne hívjatok. Van (inkább csak volt) egy antik komód, amit felakartunk vinni az emeletre, egy 10 fokos csigalépcsőn. Ez volt a szállítók hívásának a fő indoka. A többi az csak ilyen apróságok, amiket ellehet vinni bármilyen autóval, de ha már szállítót hívunk, akkor ne egy 10 perces munkára jöjjön. Persze kudarcba fulladt az egész. Megjelentek hárman, ebből mindössze egy volt akinek volt sütnivalója és képes is volt elvégezni a munkát. Jött még egy ötvenes éveiben lévő ember, akinek a mottója a legyünk már túl rajta, de gyorsan", és egy értelmi fogyatékos (ez nem költői túlzás). Jött a lényegi feladat, persze hogy a két alkalmatlan állt neki. Az első fordulóba a komód tetejének a sarkát telibe neki vágták két lépcsőnek, berepedt, aztán a lábát pedig erővel végigrántották a falon, ezzel felsértve a falat és egy képet, ami a falon volt. Aztán jött, "há' ez már ott volt". Mindezt úgy, hogy ott álltunk ketten félméterre és üvöltöttünk, hogy mit művelnek.

Egyedi üvegajtó, tolóajtó, korlát, konyhai dekorüveg, akár 10 nap alatt. Tetszőleges méretű üvegek, bármilyen színben, akár nyomtatott képpel a felületén. Üvegajtó személyre szabva. Dekorüveg 9000 színben. Egyedi zuhanykabinok.

    3400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Pontosan érkezett, telefonon mindig elérhető volt. Nagyon szép munkát végzett, köszönjük!

Beton, vasbeton fúrás és fűrészelés. Gyémánt szerszám kereskedelem és felújítás, fúrókorona felújítás.

    2700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Több hónapos ígérgetés után végre felmérte a munkát, kárpótlásként" rövid határidejű teljesítést ígért, majd eltűnt és nem tudtam utolérni. Hetekig naponta többször hívtam, néha sms-ben viszahívást ígért, néha azt, hogy a következő nap hozza a munkát, de természetesen egyik sem történt meg. Végül a honlapjukon megtalálható elérhetőségen a számlázással foglalkozó hölgy segítségét kértem a konyhaszekrény lábazatom visszaszerzésében. A hölgy nagyon korrekt módon segített, visszahívott, egyeztetett velem és nyomást gyakorolt az asztalos kollégára, hogy legalább az elvitt takaróléceket visszahozza.

Rendelj ezermester szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ezermester ezermester szolgáltatás közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Ezermester szolgáltatás: mennyi az ára Szolnokon?

Szolnokon az ezermester szolgáltatás átlagos ára 3600 - 6800 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós véleményeket?

Szolnokon az ezermester szolgáltatás szolgáltatáshoz már 39 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok ezermestert Szolnokon?

Ebben a pillanatban 30 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést EZERMESTER SZOLGÁLTATÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek ezermestert?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált ezermestert hívnod ha a következőre van szükséged: ezermester szolgáltatás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó ezermester?

A jó ezermester pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: ezermester szolgáltatás?

Az Ezermester szolgáltatás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy ezermestert nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.