Fürdőkád beépítés Szolnok területén!

Vízszerelőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj vízszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb ezermestereket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 46 vízszerelő közül, 36100-67700 Ft/db áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szolnokon bérelj fel a legjobb szakembereket a fürdőkád beépítés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szolnokon környezetében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

7 vízszerelő most online

Ferenc

Ferenc

erdekel.

Richard

Richard

Sok tapasztalatom van

Richard

Richard

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a fürdőkád beépítés Szolnokon?

36100 - 67700 Ft/db

A legjobb ezermesterek Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező vízszerelőt!

Víz, gáz, fűtésszerelés elérhető áron, fürdőszoba felújítás, szerelés, hívjon most. Vízszerelés gyorsszolgálat, csőtörés, duguláselhárítás, ingyenes kiszállás. Szolgáltatásaink: Fürdőszoba átalakítás; Panel wc felújítás, 8x napos határidő, pince festés

  • Fürdőkád beépítés

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Rugalmas, segítőkész, hozzáértő eladók dolgoznak ezen a helyen.

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona minden helységét felújíthatja most egy kivitelezővel.... Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Fürdőszoba kialakítása; Wc hátfal felújítás, 8x napos határidő, festő mester

    2200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Belépéskor köszönsz és még visszaköszönni se tudnak. Ügyfélcentrikusság nulla, pedig milliókat tud néha egy ilyen helyen otthagyni az ember.

Fürdőszoba - Lakóingatlan Felújítások - Panel Fürdőszoba Felújítások -Ingyenes Felmérés- Fürdőszoba - Ingatlan Felújítások--- Ingyenes Helyszíni Felmérés--- Szolgáltatások: Fürdőszobák Kivitelezése., Lakásfelújítás Budapest, Home... Főbb szolgáltatásaink: Kád zománc javítás; Wc burkolás, Fürdőszoba Kivitelezés - 7 nap, szobafestő mester

    2500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Kedves segítőkész csapat. Nagy választék raktárról is.

A panellakás is lehet igényes, szép és egyedi. Bízza ránk a tervezéstől a kivitelezésig. Legyen egyedi, igényes és szép fürdőszobája. Ön megálmondja, mi megépítjük! Ingyenes felmérés. Minőségi felújítás. Exclusive kialakítások. Megbízható, precíz csapat. Szolgáltatásaink: Fürdőkád festés; Panel wc felújítás, Fürdő felújítás 5 napon belül, mázolás

    5000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Kedvesek , segítőkészek a hölgyek.Mindenkinek ajánlom.

Fekete keremia mosdó, Fekete mosdó, fürdőszoba mosdó, fekete pultra ültethető mosdó. A" osztályú fekete mosdó hatalmas választéka kedvezménnyel." Szolgáltatásaink: Fürdőkád felújítás; Wc hátfal felújítás, 4-5 nap felújítási munkaidő, fa mázolás

    1800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Jófejek és tájékozottak az ott dolgozók!

Precíz tervezés, minőségi munka kedvező áron, rövid vállalási határidővel. Ingyen felmérés. Lakások, házak, panellakások fürdőszobájának minőségi megújítása rövid időn belül. Profi szakemberekkel. Rövid határidővel. Kedvező, megfizethető ár. Szolgáltatásaink: Kád zománc javítás; Panel wc felújítás, Új Fürdő, profi munka 4-5 nap, fa mázolás

    4500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Udvariasség, segítőkészség, rugalmasság

Rendeld meg vízszerelő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy vízszerelő fürdőkád beépítés közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Fürdőkád beépítés: mennyi az ára Szolnokon?

Szolnokon a fürdőkád beépítés átlagos ára 11000 - 20700 Ft/m2. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Ezermesterek - mi alapján választhatunk Szolnokon?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek vízszerelőt Szolnokon?

Jelenleg 28 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FÜRDŐKÁD BEÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk vízszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható vízszerelőt keresned ha erre van szükséged: fürdőkád beépítés.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi vízszerelő segítségét?

Egy jó vízszerelő a fürdőkád beépítés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: fürdőkád beépítés?

A fürdőkád beépítés és összes részfeladata ide tartozhat. Egy vízszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.