Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szolnokon gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szolnokon a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

8 villanyszerelő most online

Csaba

Csaba

Érdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szolnokon?

2500 - 4700 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Szolnokon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Amiket vállalok: új hálózat kiépítése, társasházi kaputelefon rendszer szerelés, főelosztó (biztosíték tábla) felújítás, bővítés vagy csere.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Elektromos tűzhely, vagy sütő beüzemelése: 15000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 15000 Ft-tól 40000 Ft-ig /darab
  • Ip kamera telepités: 12500 Ft-tól 18750 Ft-ig /darab

Üdv, Csaba

  • Fürdőszoba szekrény világítás bekötése

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Annak ajánlom, aki már megvett mindent, ott tud ülni mellette, mindegy mikor jön, és az adminisztratív feladatokat is átveszi tőle. A

Kornél
3 éve

József vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Főbb szolgáltatásaink: elektromos/hybrid járművek érintésvédelmi beviszgálása, ipari létesítmény karbantartás kmárom-esztergom megye, teljes körű generál kivitelezés.

Korrekt árak:

  • Mosogatógép bekötése: 5000 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft /darab
  • 0-10 km-es körzetében a kiszállás: 5.000 Ft.

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

    7500 Ft

József F. - Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szolnokon - 1
József F. - Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szolnokon - 2
József F. - Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szolnokon - 3
József F. - Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szolnokon - 4
József F. - Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szolnokon - 5

2 vélemény / értékelés 5.0

A munkát lelkiismeretesen elvégezte, pontosan érkezett, amikorra mondta. Megbízható szakember.

Fülöp
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Villanyszerelési munkáim: erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, hibakeresés, javítás, kisebb villanyszerelési munkák, túlfeszültség védelem.

Szolgáltatások / Árak:

  • Éjszakai áram kiépítése 65.000 Ft-tól
  • Mérőhely szabványosítás és teljesítmény növelés bővítés: 65000 Ft /darab
  • Ajánlat és felmérés: 1 Ft /alkalom

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-18:00 - ig.

    4200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Gyorsan és pontosan végezte el a munkát

László
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szolnokon

Fürdőszoba szekrény világítás bekötése: milyen árak vannak Szolnokon?

Szolnokon a fürdőszoba szekrény világítás bekötése átlagára 2400 - 4500 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Szolnokon?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Szolnokon?

Ebben a pillanatban 24 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned ha erre van szükséged: fürdőszoba szekrény világítás bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a fürdőszoba szekrény világítás bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon sok specialista közül válogathatsz.