Fűtéscsövek festés Szolnokon gyorsan és hatékonyan!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 42 szobafestő közül, 600-1100 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szolnokon bérelj fel a legjobb szakembereket a fűtéscsövek festés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Szolnokon környékén dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

6 szobafestő most online

Istvan

Istvan

Sok tapasztalatom van

Zsolt

Zsolt

Ma is elvallalom.

Miklós

Miklós

Mennyibe kerül a fűtéscsövek festés Szolnokon?

600 - 1100 Ft/nm

A legjobb szobafestők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Teljeskörű szolgáltatások gipszkartonozás terén. Profilozás, falépítés, glettelés, festés. Amiket vállalok: Lambéria festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Palatető festés, tisztasági festés, lépcsőbetonozás

  • Fűtéscsövek festés

    5100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, precíz munka, határidő betartásával.

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Magyar festők hálózata. Azonnali online árbecslés. Megfizethető árak. Friss, profi megközelítés. Főbb szolgáltatásaink: Fa ablak festés, Gépi glettelés és Gépi festés, Meszelés, cső mázolás, csempe leverés

    3600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Meg vagyunk elégedve a munkájukkal, nagyon szépen dolgoztak. Legközelebb is őket hívjuk. Csak ajánlani tudom.

30 év szakmai tapasztalattal vállaljuk lakások, irodák, családi házak festését, mázolását. Rövid határidő, nincs hetekig várakozás. Józan életű szakemberek. Minőségi alapanyagok. Precíz munkavégzés. Garanciát vállalunk. Amiket vállalok: Ház külső színezés, Akciók, Ingyenes felmérés, Parketta festés, beton festés, padlószőnyeg bontás

    4700 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Bus Ur nagyon jo szakember, igazodott az igenyeinkhez termeszetesen szem elott tartva hogy a munka amit kiad a kezebol, az tokeletes legyen. Pontosan, tisztan, megbizhatoan dolgoztak. Legkozelebb is oket hivnam! Csak ajanlani tudom oket

Belső festés, külső homlokzat, keritesek kapuk helyszíni homokszorássa fújása Amiket vállalok: Plafon festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Radiátorcső festés, gipszkarton falak építése, belső válaszfalazás

    2900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Ajánlom azoknak akik lakás felújítás előtt állnak.

Kül és beltéri festés, lakásfelújítás pontos határidővel, garanciával Budapest Pest megye. Családi házak, lakások, Irodaházak Ipari és Közületi létesítmények Felújítása- Festése. Garanciával. Gyors Kiérkezés. Szolgáltatások: Szobafestés, Mázolás, Tapétázás. Amiket vállalok: Festés hengerrel, Korrekt áron, kedvezményekkel, Ház külső színezés, fűrészporos tapétázás, épcső burkolás

    4600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Szakembert az itteni értékelések alapján választottam. Az első találkozásunkkor, amikor felmérni jött hozzám, nagyon szimpatikus volt számomra. 4 hónappal a felújítás megkezdése előtt már megbíztam Őt a munkával. Nem csalódtam benne és a csapatában. Pontosan érkeztek a megbeszélt időpontra, 5 nap alatt csodát műveltek a lakásomban. Ami még nagyon fontos számomra, hogyha kerestem mindig felvette a telefont, megbeszélhettem vele mindent. Csak ajánlani tudom Őt és csapatát!

30 év szakmai tapasztalattal vállaljuk lakások, irodák, családi házak festését, mázolását. Rövid határidő, nincs hetekig várakozás. Józan életű szakemberek. Minőségi alapanyagok. Főbb szolgáltatásaink: Régi kőporos vakolat festés, mázolás, Csempe festés, lazúrozás, mészkő

    5400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Megbízható preciz szakmunkát végzett és elfogadható áron.Nagyon szépen köszönöm!

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő fűtéscsövek festés közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Fűtéscsövek festés: mennyi az ára Szolnokon?

Szolnokon a fűtéscsövek festés átlagos ára 7400 - 13800 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek igazi értékeléseket?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Szolnokon?

Most 28 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FŰTÉSCSÖVEK FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szobafestőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: fűtéscsövek festés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy szobafestő segítségét?

Egy megbízható szobafestő a fűtéscsövek festés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha szobafestőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!