Minőségi garázs alap betonozás Szolnokon. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Betonozót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj betonozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb betonozókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 38 betonozó közül, 900-1700 Ft/fm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szolnokon bérelj fel a legjobb szakembereket a garázs alap betonozás! Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szolnokon közelében található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

6 betonozó most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Balazs

Balazs

Ma is elvallalom.

Szilveszter

Szilveszter

Mennyibe kerül a garázs alap betonozás Szolnokon?

900 - 1700 Ft/fm

A legjobb betonozók Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező betonozót!

Teraszok teljeskörű építése fából. Garanciával a pontos munkára és a minőségi anyagokra. Terasz, terasztető, előtető építése minőségi anyagokkal és tapasztalt szakemberekkel. 10 Év Garancia. Szolgáltatásaink: Bízd ránk otthonod, Cserépkályha, kályha, Kulcsrakész ház akár 12 hónap, Estrich beton a jövő alapja, Ajtójavítás, ablakjavítás

  • Garázs alap betonozás

    11500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Meg vagyok elégedve a szolgáltatásokkal. Időre elkészülnek, korrekt tájékoztatást kapok és jó áron dolgoznak.

Tisztelt megrendelő! Örömmel állunk rendelkezésére lakásfelújításban teljes generálkivitelezésben lakó és nem lakó épületekben hideg-meleg burkolás festő munkálatokban illetve kőműves munkálatokban is Főbb szolgáltatásaink: Előtető építése, Hőszigetelés kalkulátor, Családi ház akár 380.000 Ft/nm, Integrálható fűtés/hűtés, Homlokzatszigetelés

    9100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Máskor is! :)

Több ezer megbízás, amikre büszkék vagyunk - álljon be Ön is elégedett ügyfeleink sorába! A magyarországi építőipar egyik meghatározó szereplője számos elégedett ügyféllel. Folyamatos fejlődés. Szakértő csapat. Precíz útmutatók. Gyors ügyintézés. 25 évnyi tapasztalattal, 100% Természetes Anyag, Családi ház akár 340.000 Ft/nm, Beltéri Hangszigetelés Utólag, Fém lépcsők készítése

    11800 Ft

15.15-kor hívtam őket, 16:00-kor fogadtak, 16:35-kor kész volt a 4 gumi centirral. BOSS!!!

Tetők Építése, Tervezése, Kivitelezése tapasztalat szakemberekkel az országon belül bárhol. Tető Építése, 20+ Év tapasztalattal, garanciával, számlával, országosan, minden nap. Bádogos munkák. Ácsmunkák. Tetőfedés. Előtető, kocsibeálló, pergola, Családi ház hőszigetelés, Közel 30 év tapasztalat, Üvegházak, Alpinista munkavégzés

    5900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Autót vizsgáztattam, szuper kedves és gyors volt a kiszolgálás, ajánlom.

Üdv!! 20 éve építőiparban dolgozom rengeteg tapasztalattal, hívj bátran ha egy fiatal precíz csapattal szeretnéd a terveidet megvalósítani! :) Fő profilunk: Házépítés kulcsátadásig, Családi Ház Szigetelés, Több, mint 19 éves Tapasztalat, Alap szigetelés korrekt áron, Belsőépítészeti tervezését

    5900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

12 es felperces munkaert, ami egy tenymegallapitas, hogy lyukas az auto hutoje, percenkenti 1000.-Ft-os dijat szamoltak fel, vagyis jol halljatok 12.500.-Ft-os szamlat nyujtottak be, hat ajanlani nem fogpm oket senkinek.....

Új családi házak építése minőségi alapanyagok felhasználásával, tisztességes ügymenettel. Házépítés típustervek alapján vagy m2 áron, mindent egy kézben tartva, idegeskedés nélkül. Tervezés. Generálkivitelezés. Maximális szakértelem. Költségvetés készítés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: 20 éves tapasztalat, Tető födém padlás szigetelés, Most akár 32%-ot spórolhat, Külső szigetelés árajánlatok, Átlátható költség elszámolás

    10800 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Rendeld meg betonozó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy betonozó garázs alap betonozás közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Garázs alap betonozás: mennyi a munkadíj Szolnokon?

Szolnokon a garázs alap betonozás átlagos díja 1100 - 2100 Ft/fm. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Betonozóok - mi alapján válasszunk Szolnokon?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek betonozót Szolnokon?

Jelenleg 32 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést GARÁZS ALAP BETONOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok betonozót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható betonozót hívnod ha szükséged van erre: garázs alap betonozás.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy betonozó segítségét?

Egy jó betonozó a garázs alap betonozás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz van szükséged a következőre: betonozó?

Ha profi betonozó segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A garázs alap betonozás és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.