Járólap felújítás Szolnokon a te elképzeléseid szerint!

Hidegburkolót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj hidegburkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb hidegburkolókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 41 hidegburkoló közül, 5600-10500 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szolnokon bérelj fel a legjobb szakembereket a járólap felújítás! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Szolnokon közelében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 hidegburkoló most online

Sandor

Sandor

A környeken vagyok.

józsef

józsef

Ingyenes kiszallas.

Tibor

Tibor

erdekel.

Mennyibe kerül a járólap felújítás Szolnokon?

5600 - 10500 Ft/nm

A legjobb hidegburkolók Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hidegburkolót!

rövid határidővel vállaljuk fürdőszobák felújítását, átalakítását. Díjmentesen felmérjük a munkát és árajánlatot is adunk. Minőség-ellenőrtesi teszt is van. Minőség-ellenőrzési teszt. Szolgáltatásaink: Akril kád felújítás; Panel wc felújítás, Fürdő felújítás 5 napon belül, garázs festés

  • Járólap felújítás

    4600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon kedvesek! 🙂

Ráférne már a fürdőszobájára egy felújítás? Vállaljuk a komplex kivitelezést garaniával! Fürdőszoba felújítás a tervezéstől a teljes szakszerű kivitelezésig, mi mindenben segítünk. Szolgáltatásaink: Panel fürdőszoba felújítás; Panel wc felújítás, Stresszmentes lakásfelújítás, ház festés

    2600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Bő választék, elfogadható árakon! Nem sajnálták az időt ránk.

Régi fürdőszoba bontásától a teljesen új és egyedi megépítéséig teljeskörű felújítással. Kád áthelyezés, egyedi Zuhanykabinok kiépítése. Falak áthelyezése, új enteriőr kialakítása. Állami támogatásra is. Garanciális munka. Megbízható kivitelező. Fix határidőkkel. Feladatok amiket vállalok: Fürdőkád felújítás; Wc hátfal felújítás, teljes körű lakásfelújítás, tisztasági mázolás

    4400 Ft

Nagyon segîtőkész eladók vannak, szép jó minőségű árukészlettel.

Anna
2 éve

Komplett felújítások egyedi, személyre szabott megoldásokkal és Garanciával. A kis felújításoktól kezdve a teljes fürdőszobai átalakításig. Megbízható kivitelező. Amiket vállalok: Komplett fürdőszoba felújítás; Wc csempézés, Fürdő felújítás 5 napon belül, illesztős tapétázás

    3400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Az árak csak részben vannak feltüntetve !Az eladók a számítógépel és a mobiltelefonnal vannak elfoglalva .

Előre megtervezett lépésekkel és ütemtervvel dolgozunk, így a határidőket betartjuk! 15 éves tapasztalattal vállaljuk fürdőszobája komplett, teljes körű felújítását. Rejtett költségek nélkül. Előre megírt ütemterv. 10 éves tapasztalat. Szakmai csapat. Amiket vállalok: Fürdőkád festés; Wc hátfal felújítás, Fürdőszobák átalakítása, fal glettélés

    2800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Van készleten lévő csempe és járólap.

Előre megtervezett lépésekkel és ütemtervvel dolgozunk, így a határidőket betartjuk! 15 éves tapasztalattal vállaljuk fürdőszobája komplett, teljes körű felújítását. Előre megírt ütemterv. Szolgáltatásaink: Kád felújítás; Wc csempézés, Fürdő felújítás 5 napon belül, tapétázás

    2200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Széles kínálat

Rendeld meg hidegburkoló szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy hidegburkoló járólap felújítás közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Járólap felújítás: mennyi az ára Szolnokon?

Szolnokon a járólap felújítás átlagára 4800 - 9000 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valós értékeléseket?

Szolnokon a járólap felújítás szolgáltatáshoz már 40 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek hidegburkolót Szolnokon?

Ebben a pillanatban 31 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést JÁRÓLAP FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk hidegburkolót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált hidegburkolót megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: járólap felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a hidegburkoló?

Egy jó hidegburkoló részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: járólap felújítás?

A járólap felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy hidegburkolót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.