Kőporos vakolat festés Szolnokon a te elképzeléseid szerint!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 50 szobafestő közül, 2200-4100 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szolnokon bérelj fel a legjobb szakembereket a kőporos vakolat festés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Szolnokon környezetében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

8 szobafestő most online

Tibor

Tibor

Ingyenes kiszallas.

Bela

Bela

erdekel.

akos

akos

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a kőporos vakolat festés Szolnokon?

2200 - 4100 Ft/nm

A legjobb szobafestők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Értékelt festők. Azonnali online árbecslés. Friss, profi... Főbb szolgáltatásaink: Lambéria festés, Festés, mázolás magas minőség, Gyerekszoba falfestés, tisztasági festés, járólap feltörés

  • Kőporos vakolat festés

    5300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Építész tervező és műszaki ellenőr vagyok, így az alábbiakat szakmai meggyőződésem alapján is írom, miután lakásfelújításunk glettelési-festési munkálataival bíztuk meg őket. Richárd és csapata megbízható, precíz, a munkájára igényes társaság, akik a minőségi munkavégzés mellett kifogástalanul kommunikálják a megrendelő felé a munkafolyamatokat. Ajánlom őket!

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Azonnali online árbecslés. Friss, profi megközelítés. Magyar... Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Dekorációs falfestés, Korrekt áron, kedvezményekkel, Geometrikus falfestés, konyha festés, fő falazás

    3800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon szép munkát végeztek. Meg vagyok elégedve.

Belső festés, külső homlokzat, keritesek kapuk helyszíni homokszorássa fújása Amiket vállalok: Plafon festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Radiátorcső festés, gipszkarton falak építése, belső válaszfalazás

    2900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Ajánlom azoknak akik lakás felújítás előtt állnak.

Magánházakban és ipari létesítményekben egyaránt végzünk ilyen feladatot. Hosszú élettartamú felületfestés, háromszor gyorsabb technológiával. Minősített szakemberek. Minőségellenőrzés. Profi szerszámok. Minőségi garancia. Főbb szolgáltatásaink: Festés előtti falcsiszolás, Festés és mázolás, Gyerekszoba falfestés, mintás tapétázás, padlószőnyeg bontás

    3200 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Intelligens, közreműködő, pontos és megbízható. Csak ajánlani tudom.

Kül és beltéri festés, lakásfelújítás pontos határidővel, garanciával Budapest Pest megye. Családi házak, lakások, Irodaházak Ipari és Közületi létesítmények Felújítása- Festése. Garanciával. Gyors Kiérkezés. Szolgáltatások: Szobafestés, Mázolás, Tapétázás. Amiket vállalok: Festés hengerrel, Korrekt áron, kedvezményekkel, Ház külső színezés, fűrészporos tapétázás, épcső burkolás

    4600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Szakembert az itteni értékelések alapján választottam. Az első találkozásunkkor, amikor felmérni jött hozzám, nagyon szimpatikus volt számomra. 4 hónappal a felújítás megkezdése előtt már megbíztam Őt a munkával. Nem csalódtam benne és a csapatában. Pontosan érkeztek a megbeszélt időpontra, 5 nap alatt csodát műveltek a lakásomban. Ami még nagyon fontos számomra, hogyha kerestem mindig felvette a telefont, megbeszélhettem vele mindent. Csak ajánlani tudom Őt és csapatát!

Budapest és környékén vállalunk kedvező áron szobafestést, ingyenes felméréssel. Ha a lakását szebbé, otthonosabbá szeretné varázsolni hívjon bizalommal! Csiszolás, mázolás. Tapéta, dekorációs tapéta. Pác, lakk, lazúr és máz. Glettelés, festés. Szolgáltatásaink: Nemesvakolat festés, Festés professzionálisan, Palatető festés, mintás tapétázás, padlószőnyeg felszedés

    2600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Többször vissza kellett jönniük, de megcsinálták nagyon szépen.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő kőporos vakolat festés közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Kőporos vakolat festés: milyen árak vannak Szolnokon?

Szolnokon a kőporos vakolat festés átlagos díja 6300 - 11900 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - hogyan választhatunk Szolnokon?

Szolnokon a kőporos vakolat festés szolgáltatáshoz már 42 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Szolnokon?

Ebben a pillanatban 32 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KŐPOROS VAKOLAT FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szobafestőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: kőporos vakolat festés.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi szobafestő segítségét?

Egy profi szobafestő a kőporos vakolat festés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor szobafestőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!