Reed relé bekötése Szolnok területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Reed relé bekötése Szolnokon a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Reed relé bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

11 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Érdekel.

Bela

Bela

Sok tapasztalatom van

Geza

Geza

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a reed relé bekötése Szolnokon?

4100 - 7700 Ft

A legjobb villanyszerelők Szolnokon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm! Villanyszerelési munkáim: led, spot és rejtett világítások kiépítése, éjszakai nappali áramváltó relé beépítése, tűzvédelmi jegyzőkönyv.

Szolgáltatások / Árak:

  • Szigetelt vezeték elhelyezése villanyszerelés: 100 – 150 Ft/db
  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft
  • Biztosíték tábla csere: 10000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 18.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Reed relé bekötése

    7300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Pontos és tiszta munkát végzett.

Amiket vállalok: új hálózat kiépítése, társasházi kaputelefon rendszer szerelés, főelosztó (biztosíték tábla) felújítás, bővítés vagy csere.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Elektromos tűzhely, vagy sütő beüzemelése: 15000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 15000 Ft-tól 40000 Ft-ig /darab
  • Ip kamera telepités: 12500 Ft-tól 18750 Ft-ig /darab

Üdv, Csaba

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Annak ajánlom, aki már megvett mindent, ott tud ülni mellette, mindegy mikor jön, és az adminisztratív feladatokat is átveszi tőle. A

Kornél
3 éve

Üdvözlöm! Amiket vállalok: lakásfelújítás, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, társasház lépcsőház kamera rendszer szerelés telepítés, lámpák, kapcsolók, konnektorok felszerelése, cseréje.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Régi neon világítótestek ledesre átszerelése: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig
  • Hangosítás: 20000 Ft /óra
  • Kismegszakító csere: 4000 Ft /darab

Üdv, Tihamér

    6700 Ft

Tihamér K. - Reed relé bekötése Szolnokon - 1
Tihamér K. - Reed relé bekötése Szolnokon - 2
Tihamér K. - Reed relé bekötése Szolnokon - 3

6 vélemény / értékelés 4.5

Ügyes és pontos, tartotta magát a megbeszéltekhez. Csak ajánlani tudom.

Ignác
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő reed relé bekötése Szolnokon

Népszerű kérdés

Reed relé bekötése: milyen árak vannak Szolnokon?

Szolnokon a reed relé bekötése átlagára 4300 - 8100 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Szolnokon?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szolnokon?

Ebben a pillanatban 35 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy jó villanyszerelő a reed relé bekötése mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: reed relé bekötése?

A reed relé bekötése és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz vele.