Régi ház újjáépítése Szolnokon gyorsan és hatékonyan!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb építőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 50 építő közül, 2600-4800 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szolnokon bérelj fel a legjobb szakembereket a régi ház újjáépítése! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Szolnokon közelében található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

8 építő most online

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Balazs

Balazs

A környeken vagyok.

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a régi ház újjáépítése Szolnokon?

2600 - 4800 Ft/nm

A legjobb építők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Tetőfedőink évtizedes tapasztalattal vállalják tetők javítását, felújítását vagy cseréjét. Tető beázás megszüntetése korrekt áron. Ingyenes felmérés. Keressen minket bizalommal. Minőségi garancia. Azonnali munkakezdés. Gyors és megbízható. Feladatok amiket vállalok: legnépszerűbb hangszigetelés, Fürdőszoba Bontás, Kulcsrakész ház akár 14 hónap, Zajvédelmi Megoldások, Optimális ár-érték arány

  • Régi ház újjáépítése

    10400 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

A legjobb autójavító!

Teljes körű felújítást és karbantartást vállalunk társasházaknál, magáningatlanoknál, valamint irodáknál egyaránt. Szolgáltatásaink közé tartozik a burkolás, parkettázás, víz-, gáz-, fűtésszerelés és csatorna javítás, festés, üvegezés, gipszkartonozás, lakatos munkák, zárszerelés, asztalos munkák és villanyszerelés. Ipari alpintechnikai munkákat is elvégzünk, köztük veszélymentesítést, ereszalj festést, panelhézag és tetőszigetelést, alpintechnikai bontásokat, tisztítási munkákat. Szolgáltatásaink: Legolcsóbb hangszigetelés, Rövid határidők, Most akár 16%-ot spórolhat, Teljeskörű lakásfelújítás, Minőségi munka, korrekt ár

    3600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Klassz

Teraszára most akciósan előtetőt készítünk. Gyártóval érdemes szerződést kötni. ISO is van. Minőségi tanúsítványunk van a termékeink gyártására és szerelésére. Kérjen árajánlatot. Építsen házat SIP panelből, Kerítés telepítése, 14 év garancia, verhetetlen ár, Ingyenes felmérés, Külső hőszigetelés kalkulátor

    6800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

A munkával megelégedtem, ár-érték arányban nem lehetne jobb. Köszönöm a munkát, és köszönöm a közvetlen hozzáállást.

Üdvözlöm Cégünk fő profilja a burkolás, festés, kertépítés-gondozás és a tetőfedés ès szerkezet építés de kiterjedt kapcsolatrendszerünk által bármilyen munkára rövid határidővel találunk megbízható szakembert garanciával! Ingyenes felmérés és árajánlat készítés! Látvány tervezés ès hivatali ügyintézés. Hívjon bizalommal! Tartós kapcsolatokat és szerkezeteket építünk! Építsd magad Szaunák, Állvány Építés Munkadíj, Akár 7 hónap alatt elkészül, Galériaépítés, Előre rögzített ár, határidők

    9700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

A kontárkodás, igénytelenség és a pofátlanság netovábbja! Egy 100ezer forintos fényszóró felújítás után készítettem a képeket. Messziről kerülni! (A füleket korábban más javította!) Vicc, hogy ebből él!

Üdvözlöm cégünk az alábbi munka körben vállal munkákat;festés,burkolás,bontások,takaritás,térkövezések,ut aszfaltozás, makadám utak készitése,hivjon bizalommal Házépítés, Bontás Szakszerűen, 10 év garancia, verhetetlen ár, Kérje ajánlatunkat akár ma, EU Szabványos Játszótér

    7500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Udvariasak gyorsak pontosak nem vetnek át.

Üdv látogató! Ács, tetőfedő munkákat vállalok. Szerkezetépítés, javítások, padolások, könnyűszerkezetes faházak, falépcsők, bádogozások, kerti épületek, parasztházak, vályogozás, csatorna, eresz, kocsibeálló, faház, rönkház, tiny house, kabinházak, kerti épületek, istállók, vásári standok, asztalos munkák kivitelezését és megépítését vállalom. Keressen bizalommal! Komplett tetők 2 nap alatt, Külső és belső bontás, Közel 30 év tapasztalat, Kérje ajánlatunkat akár ma, Társasház, Panel Falbontás

    8600 Ft

Oplichters gewoon diefen als u via anwb naar deze garage komt direct nee zeggen en andere garage zoeken

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő régi ház újjáépítése közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Régi ház újjáépítése: milyen árak vannak Szolnokon?

Szolnokon a régi ház újjáépítése átlagos díja 2800 - 5300 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok hiteles véleményeket?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok építőt Szolnokon?

Jelenleg 33 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést RÉGI HÁZ ÚJJÁÉPÍTÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy építő?

Egy építő a következő feladattal kereshető meg: régi ház újjáépítése vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy építő segítségét?

Egy jó építő a régi ház újjáépítése mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: régi ház újjáépítése?

A régi ház újjáépítése és összes részfeladata ide tartozhat. Egy építőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.