Rönkház építés Szolnok területén!

Házépítőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj házépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb házépítőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 41 házépítő közül, 2800-5300 Ft/m2 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szolnokon bérelj fel a legjobb szakembereket a rönkház építés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Szolnokon környékén található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

6 házépítő most online

Gabor

Gabor

Ingyenes kiszallas.

György

György

erdekel.

Balint

Balint

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a rönkház építés Szolnokon?

2800 - 5300 Ft/m2

A legjobb házépítők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező házépítőt!

Tisztelt leendő munkaadók. Egy kis bemutatkozása al kezdeném. Végzettségem:505-4 vill.hál. szerelő. Aki ismeri ezen szakmát tudja, hogy kiemelt, épületvillamosságra, és mérö helyek kialakítására szakosodott Másik szakmám: kertészeti Sz.K.I Amit vállalunk komplett kertek, kiépítése, öntöző rendszerrel, automata Robi fünyiró forgalmazása, telepítése. Veszélyes fák kivágása. Külön vízvezeték rendszerre szakosított kollégákkal dolgozunk együtt. A szlogenünk:Pontosság, megbízhatóság, precíz munka, garanciával. Zárt terasz építés, Kültéri árnyékoló, teraszfedés, Utólagos Belső Hangszigetelés, Családi ház akár 260.000 Ft/nm, Főfal, Válaszfal Bontás, Prémium design & minőség

  • Rönkház építés

    7300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Ok.

Több ezer elégedett Ügyfél és további több ezer, aki nem osztotta meg velünk az örömét. Számos, különböző projektet kiviteleztünk és szívesen elkészítjük a Tiédet is. Ne várj, hívj. Főbb szolgáltatásaink: Hangszigetelés árajánlatok, Palatető Felújítás És Bontás, Most akár 33%-ot spórolhat, Alapstabilizálás, Magas Minőségű Hangszigetelés

    10300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Megfelelő szervíz. Nem gyors és nem olcsó, de az átlagot hozza.

Üdvözlöm Cégünk fő profilja a burkolás, festés, kertépítés-gondozás és a tetőfedés ès szerkezet építés de kiterjedt kapcsolatrendszerünk által bármilyen munkára rövid határidővel találunk megbízható szakembert garanciával! Ingyenes felmérés és árajánlat készítés! Látvány tervezés ès hivatali ügyintézés. Hívjon bizalommal! Tartós kapcsolatokat és szerkezeteket építünk! Építsd magad Szaunák, Állvány Építés Munkadíj, Akár 7 hónap alatt elkészül, Galériaépítés, Előre rögzített ár, határidők

    9700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

A kontárkodás, igénytelenség és a pofátlanság netovábbja! Egy 100ezer forintos fényszóró felújítás után készítettem a képeket. Messziről kerülni! (A füleket korábban más javította!) Vicc, hogy ebből él!

Üdvözlöm cégünk az alábbi munka körben vállal munkákat;festés,burkolás,bontások,takaritás,térkövezések,ut aszfaltozás, makadám utak készitése,hivjon bizalommal Házépítés, Bontás Szakszerűen, 10 év garancia, verhetetlen ár, Kérje ajánlatunkat akár ma, EU Szabványos Játszótér

    7500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Udvariasak gyorsak pontosak nem vetnek át.

Üdv látogató! Ács, tetőfedő munkákat vállalok. Szerkezetépítés, javítások, padolások, könnyűszerkezetes faházak, falépcsők, bádogozások, kerti épületek, parasztházak, vályogozás, csatorna, eresz, kocsibeálló, faház, rönkház, tiny house, kabinházak, kerti épületek, istállók, vásári standok, asztalos munkák kivitelezését és megépítését vállalom. Keressen bizalommal! Komplett tetők 2 nap alatt, Külső és belső bontás, Közel 30 év tapasztalat, Kérje ajánlatunkat akár ma, Társasház, Panel Falbontás

    8600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Oplichters gewoon diefen als u via anwb naar deze garage komt direct nee zeggen en andere garage zoeken

Üdvözlök mindenkit! Cégünk főtevékenysége a homlokzat szigetelés és annak színezése. Emellett bármilyen munkát meg tudunk csinálni! Meg szokott brigáddal,józan életű emberekkel. Munkákra és környezetünkre nagy igényt tartunk. Számla képes cég,bátmilyen munkát meg hallgatok. Keressen bizalommal. Halltex hangszigetelő panelek, Aljzatbeton, Építkezés kezdése 9 hét alatt, Lépcső Betonozása, Utólagos Panellakás Szigetelés

    5200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Második alkalommal vittem hozzájuk 17 éves Focusomat. Nagyon korrektek. Megpróbálják a legolcsóbb módon megoldani, és nem kicserélik az egészet, hanem megpróbálják megjavítani a megjavíthatót. Viszont az nagyon pozitív, hogy nézik az autó értékét is. Nem cserélnek ki 200.000 Ft-ért egy egész fűtésboxot, amikor a kocsi nem ér annyit. Továbbra is hozzájuk fogok járni!!

Rendeld meg házépítő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy házépítő rönkház építés közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Rönkház építés: milyen árak vannak Szolnokon?

Szolnokon a rönkház építés átlagos ára 1900 - 3600 Ft/m2. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok hiteles értékeléseket?

Szolnokon a rönkház építés szolgáltatáshoz már 39 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok házépítőt Szolnokon?

Jelenleg 30 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést RÖNKHÁZ ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek házépítőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált házépítőt keresned ha erre van szükséged: rönkház építés.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi házépítő segítségét?

Egy megbízható házépítő a rönkház építés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha házépítőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!