Villanytűzhely bekötése 3 fázisra Szolnokon. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Villanytűzhely bekötése 3 fázisra Szolnokon a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Villanytűzhely bekötése 3 fázisra Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

9 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvállalom.

Szilveszter

Szilveszter

Mennyibe kerül a villanytűzhely bekötése 3 fázisra Szolnokon?

7200 - 13500 Ft

A legjobb villanyszerelők Szolnokon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdv László vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Főbb szolgáltatásaink: hordozható villamos kéziszerszámok időszakos felülvizsgálata, elektromos autótöltő készülék bekötése és felszerelése, új lakások teljes villamos kivitelezése (elsősorban max. 6 lakásig).

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Éjszakai áram kiépítése villanyszerelés ár: 65.000 Ft-tól
  • Elektromos autó töltőállomás telepítése: 50000 Ft /egység
  • Villanyóra áthelyezés 3 fázis esetén: 91.000 Ft-tól

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

  • Villanytűzhely bekötése 3 fázisra

    4300 Ft

László K. - Villanytűzhely bekötése 3 fázisra Szolnokon - 1

4 vélemény / értékelés 4.7

Megfelelő áron, rendesen és jól csinálta meg a munkát, de a határidőt nem tartotta, többszöri csúszása miatt.

Lipót
3 éve

Üdvözlöm! Amiket vállalok: lakásfelújítás, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, társasház lépcsőház kamera rendszer szerelés telepítés, lámpák, kapcsolók, konnektorok felszerelése, cseréje.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Régi neon világítótestek ledesre átszerelése: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig
  • Hangosítás: 20000 Ft /óra
  • Kismegszakító csere: 4000 Ft /darab

Üdv, Tihamér

    6700 Ft

Tihamér K. - Villanytűzhely bekötése 3 fázisra Szolnokon - 1
Tihamér K. - Villanytűzhely bekötése 3 fázisra Szolnokon - 2
Tihamér K. - Villanytűzhely bekötése 3 fázisra Szolnokon - 3

6 vélemény / értékelés 4.5

Ügyes és pontos, tartotta magát a megbeszéltekhez. Csak ajánlani tudom.

Ignác
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Fő profilunk: üzlethelyiségek és ipari létesítmények elektromos munkái, átalánydíjas villanyszerelés, biztosítéktábla cseréje, korszerűsítése.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Bojler szerelés: 12000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Bojler bekötése: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig
  • Sütő bekötés: 15.000 Ft /㎥

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    7000 Ft

Ákos L. - Villanytűzhely bekötése 3 fázisra Szolnokon - 1
Ákos L. - Villanytűzhely bekötése 3 fázisra Szolnokon - 2

6 vélemény / értékelés 4.0

Bátran ajánlom! Mindvégig korrekt és átlátható módon dolgozott, a tervezéstől a kivitelezésig, egészen a számlázásig.

Simon
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanytűzhely bekötése 3 fázisra Szolnokon

Villanytűzhely bekötése 3 fázisra: mennyibe kerül Szolnokon?

Szolnokon a villanytűzhely bekötése 3 fázisra átlagára 5400 - 10200 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Szolnokon?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Szolnokon?

Most 30 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a munkával bízható meg: villanytűzhely bekötése 3 fázisra vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a villanytűzhely bekötése 3 fázisra és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on rengeteg profi szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.