Villanyvezeték cseréje Szolnokon tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Villanyvezeték cseréje Szolnokon a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Villanyvezeték cseréje Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

9 villanyszerelő most online

Tibor

Tibor

Ingyenes kiszállás.

Viktor

Viktor

Érdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a villanyvezeték cseréje Szolnokon?

5100 - 9600 Ft/szer

A legjobb villanyszerelők Szolnokon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: új lakások és házak elektromos hálózatának kiépítése, lakás villanyszerelés (új, felújított), hibaelhárítás.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Szigetelt érvéghüvely rögzítése villanyszerelés: 50 – 75 Ft/db
  • Áramkör bővítése (kismegszakító): 1.800 Ft-tól
  • Fi-relé beépítése 1 fázis esetén: 12.000 Ft

Üdv, Balázs

  • Villanyvezeték cseréje

    4600 Ft

Balázs S. - Villanyvezeték cseréje Szolnokon - 1
Balázs S. - Villanyvezeték cseréje Szolnokon - 2
Balázs S. - Villanyvezeték cseréje Szolnokon - 3
Balázs S. - Villanyvezeték cseréje Szolnokon - 4

8 vélemény / értékelés 5.0

Megbízható, gyors és szakszerű.

Elemér
3 éve

Sándor, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Fő profilunk: elektromos hálózat bővítés, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, új lakások teljes villamos kivitelezése (elsősorban max. 6 lakásig).

Villanyszerelés árak:

  • Kommunikációs kábelek elhelyezése 100 – 150 Ft/m
  • Fi relé beépítése: 8000 Ft
  • Konnektor cseréje: 1500 Ft /darab

Üdv, Sándor

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.4

Minden hibát gyorsan megoldott, kiváló szakember. Köszönöm.

László
2 éve

Üdvözlöm! Főbb szolgáltatásaink: eph kialakítás és mérés (egyen potenciálú hálózat), tápkábel kiépítése, elszívó bekötés.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Elágazó és szerelvénydoboz elhelyezése 400 – 600 Ft/db
  • Lakáselosztó bekötése: 8000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab
  • Elektromos hálózat felújítás: 7000 Ft-tól 30000 Ft-ig /kiállás

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    5500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.1

Profi munkát végzett, csak ajánlani tudom.

Antal
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyvezeték cseréje Szolnokon

Gyakori kérdés

Villanyvezeték cseréje: mennyi a munkadíj Szolnokon?

Szolnokon a villanyvezeték cseréje átlagára 5000 - 9500 Ft/szer. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Szolnokon?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Szolnokon?

Ebben a pillanatban 27 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: villanyvezeték cseréje.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: villanyvezeték cseréje?

A villanyvezeték cseréje és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.