Hotpoint ariston mosogatógép szervíz szolgáltatásra van szükséged Szolnokon és környékén?

Mosogatógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosogatógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 12 mosogatógép szerelő közül! Korrekt hotpoint ariston mosogatógép szervíz árak — 5400-10100 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Szolnokon környékén dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 mosogatógép szerelő most online

Istvan

Istvan

Еrdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Miklós

Miklós

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hotpoint ariston mosogatógép szervíz Szolnokon?

5400 - 10100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosogatógép szerelőok Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosogatógép szerelőt!

Béla vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Mosógép, Mosogatógép, Villany Sütő, Villany Tűzhely, Kerámialap, Szárítógép, Páraelszívó, Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő, Kerámia lap javítás. Bankkártyás fizetés. Országosan. Garancia a javításokra. .

  • Hotpoint ariston mosogatógép szervíz

    3900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Eddig nagyon meg vagyok elégedve, korrekt gyors volt, és segítőkész. Úgy néz ki olyan hibát is tudott orvosolni, amire már többen azt mondták hogy esélytelen. Ha visszakapom a készülékem leírom részletesen. Addig is, csak így tovább :)

Patrik
2 éve

Kedves érdeklődő! Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! MInden hívást felveszünk. Helyszíni szerviz. Gyors kiszállás.

    4400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Udvarias segítőkész kiszolgálás

Ferenc, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás. Villany tűzhely javítás. Indesit Whirlpool Bosch. Mosogatógép szerviz. Mosógép szerviz.

    5300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Hívás után -gyorsan-még aznap megérkezett a szerelő.Téjékoztatott a hibáról-segítőkész volt,korrekt áron.

Üdv Viktor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Edény- és tányérmosogatógépek és egyéb konyhai berendezések széles választéka.

    4800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Kedves fogadtatás és gyors szerelés. STIHLszerű ;-)

János vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. . Display csere 1 óra alatt. Akkumulátor csere 30 perc. Szupergyors javítások. Típusok: ɪᴘʜᴏɴᴇ, sᴀᴍsᴜɴɢ.

    5400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Igazán kedves es figyelmes kiszolgálás, mindenben segítőkész volt a fiatalember. Ha kell egy jó szerviz, akkor mindenképpen ide gyere! 😉

GK Gzu
2 éve

Rendelj mosogatógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosogatógép szerelő hotpoint ariston mosogatógép szervíz közben Szolnokon

Hotpoint ariston mosogatógép szervíz: mennyi az ára Szolnokon?

Szolnokon a hotpoint ariston mosogatógép szervíz átlagos ára 5000 - 9500 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Mosogatógép Szerelőok - mi alapján választhatunk Szolnokon?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok mosogatógép szerelőt Szolnokon?

Ebben a pillanatban 14 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést EGYEDI AUTÓFESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok mosogatógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható járműfényezőt megbíznod ha a következőre van szükséged: egyedi autófestés.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi mosogatógép szerelő segítségét?

Egy jó járműfényező az egyedi autófestés mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor mosogatógép szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!