Hűtő gáz töltés: erre van szükséged Szolnokon és környékén?

Hűtőgép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hűtőgép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 10 hűtőgép szerelő közül! Korrekt hűtő gáz töltés árak: 6700-12600 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szolnokon közelében dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 hűtőgép szerelő most online

Sandor

Sandor

Еrdekel.

Andras

Andras

Sok tapasztalatom van

Jenő

Jenő

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hűtő gáz töltés Szolnokon?

6700 - 12600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hűtőgép szerelők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hűtőgép szerelőt!

A megoldások embere vagyok. Hívjon most, hogy még ma szakszerűen megszereljük háztartási gépét!

  • Hűtő gáz töltés

    3200 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Kedves, segítőkész profik.

Tisztelt megrendelők! Márkás klímarendszerek felszerelése, javítása vagy cseréje, akár lakásfelújítási támogatással!

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

iPhone telefonomba akkut cseréltettem. Gyorsan és korrekt áron végezték el tökéletesen a munkát.

Üdvözlöm! Felújított számítógépek eredeti áruk töredékéért. Válogass több típus és márka közül. Raktárról azonnal vihető termékek kiváló ár-érték arányban egy helyen 2 év garanciával. 30 nap próbaidő. 2 év garancia. Több márka, több típus. Segítünk neked dönteni.

    5000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon köszönöm a segítséget. Kedves, szolgálatkész fiatalember. Sok sikert neki továbbra is.

A megoldások embere vagyok. Hívjon, telefonon megmondom, mibe kerülhet a javítás! 20 éves tapasztalat. Telefonban árat adok. Országosan. Márkafüggetlen szervíz. Szolgáltatások: Mosógép szerelés, Mosogatógép szerelés, TV szerelés.

    4900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

A szervíz korrekt volt, próbálkoztak javítani a készüléket. A márka viszont leszerepelt...

Tisztelt Érdeklődő! A javításokat az ügyfelek otthonában kell elvégezni, Mosó, Mosogató gépek, Hűtő, Fagyasztó készülékek, Szárító gépek, Villany sütők, tűzhelyek, főzőlapok egyaránt szerepelnek a javításra váró készülékek soraiban.

    3000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Gyors. hozzáértő. kedves kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom

Rendelj hűtőgép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hűtőgép szerelő hűtő gáz töltés közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Hűtő gáz töltés: mennyi a munkadíj Szolnokon?

Szolnokon a hűtő gáz töltés átlagos ára 4600 - 8700 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valódi véleményeket?

Szolnokon az autó tetőkárpit javítás szolgáltatáshoz már 13 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok hűtőgép szerelőt Szolnokon?

Most 10 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ TETŐKÁRPIT JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok hűtőgép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált karosszéria lakatost keresned ha a következőre van szükséged: autó tetőkárpit javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a hűtőgép szerelő?

Egy jó karosszéria lakatos részletes árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: hűtő gáz töltés?

Az Autó tetőkárpit javítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy karosszéria lakatost nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.