Jbl hangszóró javítás szolgáltatásra van szükséged Szolnokon és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 11 hangszóró szerelő közül! Korrekt jbl hangszóró javítás árak: 6600-12300 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Szolnokon környezetében található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 hangszóró szerelő most online

Zoltán

Zoltán

Еrdekel.

János

János

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a jbl hangszóró javítás Szolnokon?

6600 - 12300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

Már megint akadozik a CD? Nyávog a magnó, vagy begyűrte a szalagot? Elhallgatott a rádió? Recseg a potméter? Leszakadt a dugó? Elfüstölt az erősítő? Gyorsan és szakszerűen megjavítjuk audió készülékeit is. Hozza el műhelyünkbe, ha elromlott a készüléke, vagy szeretné ha kitisztítanánk! Minden márkát és típust vállalunk!

  • Jbl hangszóró javítás

    5200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Nem kell tovább keresgélni, csak menjen el egy fényképezőgép-javítóhoz.

Márkafüggetlen hangfal szerviz, több évtizedes tapasztalattal! Hangsugárzók, hangszórók javítását, felújítását 3 hetes határidővel tudjuk vállalni!

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Nagyszerű mester! nagyon elégedett, gyors, jó minőségű és rendezett! köszönöm szépen!

Több, mint 20 éve foglalkozom hangszóró javítással. A munkám során rengteg féle márkával és a mögöttük rejlő megoldásokkal találkoztam.

    3200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Nemcsak a szakterületének szakembere, hanem kellemes beszélgetőpartner is. Bárkinek ajánlom őt.

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő jbl hangszóró javítás közben Szolnokon

Gyakori kérdés

Jbl hangszóró javítás: mennyi az ára Szolnokon?

Szolnokon a jbl hangszóró javítás átlagára 4400 - 8300 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Népszerű kérdés

Hangszóró Szerelők - mi alapján választhatunk Szolnokon?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hangszóró szerelőt Szolnokon?

Jelenleg 12 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést JBL HANGSZÓRÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk hangszóró szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható hangszóró szerelőt hívnod ha erre van szükséged: jbl hangszóró javítás.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi hangszóró szerelő segítségét?

Egy jó hangszóró szerelő a jbl hangszóró javítás mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen esetben van szükséged rá: hangszóró szerelő?

Ha profi hangszóró szerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A jbl hangszóró javítás és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.