Klima felszerelés: erre van szükséged Szolnokon és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 9 klímaszerelő közül! Korrekt klima felszerelés árak: 4600-8700 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Szolnokon környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 klímaszerelő most online

Ferenc

Ferenc

Еrdekel.

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Szilveszter

Szilveszter

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klima felszerelés Szolnokon?

4600 - 8700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Hívjon most, hogy még ma megszereljük háztartási gépét! Kedvező árakkal dolgozunk, rejtett költségek nélkül! Ügyelünk a tisztaságra! Szombaton is dolgozunk!

  • Klima felszerelés

    5400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Szakértelem, megbízhatóság

Üdvözlöm! Kiszállási díj 0 Ft. Garancia 100%. Megfizethető szaktudás. Hívjon!

    4300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Igazán profi szakember. Megbîzható, korrekt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm a segîtsègèt!

Üdv Béla vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Azonnali megoldás akkumulátor problémára . Több éves tapasztalat, villámgyors segítség. Keressen minket bizalommal! Belvárosi üzlethelyiség. Azonnali segítségnyújtás. 10 éve a piacon.

    3100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon precíz, rugalmas és gyors a csapat. Gyorsan megoldottak mindent amire csak szükségünk volt. Őket csak ajánlani tudom mindenkinek. 🙂

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Elromlott Xiaomi eszközöd? Hozd el Magyarország kedvenc, garancián túli Xiaomi szervizébe! Rajongunk minden Xiaomi eszközért, legyen az okostelefon vagy robotporszívó.

    3100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

A megbeszélt időponthoz képest későn érkezett, drágán dolgozott, de azóta sem volt probléma a mosógéppel és gyorsan végzett a javítással.

Üdvözlöm a profilomon. Szolid árakkal

    4000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon kedves és segítőkész szakemberek. Korrekt árakkal.

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klima felszerelés közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Klima felszerelés: mennyibe kerül Szolnokon?

Szolnokon a klima felszerelés átlagos ára 6100 - 11400 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Klímaszerelők - hogyan választhatunk Szolnokon?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek klímaszerelőt Szolnokon?

Most 11 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓKLÍMA TÖLTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy klímaszerelő?

Egy járműklíma-szerelő ezzel a feladattal bízható meg: autóklíma töltés vagy bármilyen hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi klímaszerelő?

A jó járműklíma-szerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: klima felszerelés?

Az Autóklíma töltés és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy járműklíma-szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.