Led tv háttérvilágítás javítás: erre van szükséged Szolnokon és környékén?

Tv Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tv szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 10 tv szerelő közül! Korrekt led tv háttérvilágítás javítás árak — 5200-9800 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Szolnokon környékén található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 tv szerelő most online

Károly

Károly

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

Roland

Roland

Mennyibe kerül a led tv háttérvilágítás javítás Szolnokon?

5200 - 9800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tv szerelők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tv szerelőt!

Minőségi munka megfizethető áron! 33 év szakmai tapasztalattal a hátam mögött, arra törekszem, hogy minőségi munkával, gyorsan és költséghatékonyan találjak megoldást az Ön számára! Lehetőség szerint a készülékeket a helyszínen megpróbálom javítani, de sajnos ez a mai technológia előrehaladtával nem mindig megoldható. A szervizbe való beszállítást és a haza szállítást is természetesen megoldom. A kiszállást, valamint a javítást is próbálom a lehető legrövidebb időn belül megoldani. Nem rögtön a panel cserét javasolom az ügyfélnek. TV szerelő kollégáimmal javítjuk is a TV panelokat ( táp, inverter, main, alaplap, kijelző, tcon panel ). Amennyiben az adott panel még javítható. Így lehet olcsó a TV javítás. Lényegesen költségesebb megoldás az azonnali panel csere. Javított márkáink: THOMSON, SONY, LG, SAMSUNG, DAEWOO, GRUNDIG, SIEMENS, ORION, JVC, SANYO, PANASONIC, SHARP, FUNAI, ViewSonic, ACER, Dell, HP, Albacomp, TOSHIBA, HITACHI, AKAI, AIWA, HYUNDAI, ALBA, TECHWOOD, MEDION, TECHNIKA, WALTHAM, VIDEOTON, YAKUMO, NORDMENDE, VESTEL, PHILIPS, BEKO, ALIEN, CLATRONIK, GABA, BOMANN
  • Led tv háttérvilágítás javítás

    6800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

A monitort szét kellett szednem, de nem sikerült megoldanom a problémát az egyik háttérvilágítási részlegével, ami megakadályozta, hogy a monitor egyáltalán képet jelenítsen meg.

Márka függetlenül 30 éves gyakorlattal vállaljuk TV készülékek és egyéb híradástechnikai berendezések szakszerű javítását. A TV szervizben tudjuk vállalni 4K 3D LED, LCD, PLAZMA, PROJEKTOROS TV, KAMERA, VIDEO, HIFI készülékek javítását. Ha túl nehéz vagy nagy a javítandó készüléke és nem tudja az ügyfél megoldani annak szállítását akkor egy előre egyeztetett időpontban díjmentesen szállítjuk!

    4800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Tegnap késő este adtam le a rendelést, a technikus azonnal jött. Ma reggel bejött és egy óra alatt megjavította a tévémet. Mindenkinek ajánlom ezt a technikust.

Általában, (bár ezt könnyű cipelni) a LED Tv készülékeket a helyszínen megpróbáljuk javítani, de sajnos ez nem mindig lehetséges. A LED tv készülék szervizbe való be és haza szállítást is megoldjuk Ön helyett. Mind a kiszállást, mind pedig a javítást próbáljuk a lehető legrövidebb időn belül megoldani. Elveszett vagy tönkrement LCD TV távirányítót, utánagyártott vagy eredetit rövid határidővel beszerezzük Önnek. LED Televízió szakszervizünk a viharkárok következtében meghibásodott televíziókészülékek javítását is vállalja, és a biztosítók által kért igazolásokat kiadjuk.

    3600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Minden gyorsan és pontosan történik, és nyilvánvaló, hogy a szakember érti a dolgát. Nekem negatív tapasztalatom volt a csalókkal, alig kaptam vissza a tévémet a diagnosztikából. Senkiben sem lehet megbízni.

Rendelj tv szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tv szerelő led tv háttérvilágítás javítás közben Szolnokon

Gyakori kérdés

Led tv háttérvilágítás javítás: mennyibe kerül Szolnokon?

Szolnokon a led tv háttérvilágítás javítás átlagára 5000 - 9500 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Tv Szerelők - hogyan választhatunk Szolnokon?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek tv szerelőt Szolnokon?

Jelenleg 12 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LED TV HÁTTÉRVILÁGÍTÁS JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok tv szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható tv szerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: led tv háttérvilágítás javítás.

Népszerű kérdés

Mikben kérhetjük egy profi tv szerelő segítségét?

Egy profi tv szerelő a led tv háttérvilágítás javítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: led tv háttérvilágítás javítás?

A led tv háttérvilágítás javítás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy tv szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.