Angol Skype-tanárok Szolnokon: Vélemények és kedvező árak
Kérjen ajánlatot több angol Skype-tanártól egyetlen gombnyomással, és döntsön a legjobb ár-érték arány mellett.
Ne keresgélj és telefonálgass!
Küldje el kérését egyetlen gombnyomással! Mi értesítjük a legjobb szakembereket, akik hamarosan elküldik ajánlataikat.
Mennyibe kerül?
Te döntesz: megadhatod a vállalt összeget, vagy megvárod a szakemberek ajánlatait.
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Szolnoki angol Skype-tanárok listája
Ellenőrzött ügyfélvélemények a Qjob szakembereiről
257 vélemény
frissítve 24 május 2026Kovács Ádám
Az angol Skype-tanár szolgáltatás gyorsan és hatékonyan fejlesztette nyelvtudásomat. A tanár barátságos volt, és személyre szabott órákat tartott. A munka körülbelül 10 órát vett igénybe, összköltsége 25 000 forint volt. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel.
Ingyenes ajánlatkérésNagy Eszter
A tanfolyam során kiváló oktatót kaptam, aki érthetően magyarázott és motivált. Az angol Skype-tanár szolgáltatás 15 órán át tartott, összesen 30 000 forintért. Gyors és hatékony nyelvtanulási élményt nyújtott.
Ingyenes ajánlatkérésSzabó László
Az angol Skype-tanár segített abban, hogy magabiztosabban beszéljek. A tanfolyam időtartama 12 óra volt, díja 28 000 forint. A tanár személyre szabott módszerekkel dolgozott, nagyon elégedett vagyok az eredménnyel.
Ingyenes ajánlatkérésTóth Réka
A szolgáltatás kiváló volt! Az angol Skype-tanár gyorsan alkalmazkodott az igényeimhez, és 8 órán keresztül dolgoztunk. A teljes ár 20 000 forint volt. Ajánlom mindenkinek, aki nyelvet szeretne tanulni otthonról.
Ingyenes ajánlatkérésFarkas Zoltán
Nagyon profi oktatóval dolgoztam, aki segített a nyelvtani hibák kijavításában. A tanfolyam 20 órát vett igénybe, összköltsége 40 000 forint. Gyorsan fejlődtem, köszönöm a támogatást!
Ingyenes ajánlatkérésKiss Gabriella
Az angol Skype-tanár szolgáltatás remek volt, különösen a gyakorlásban segített. A kurzus hossza 10 óra, ára 22 000 forint. Kényelmesen, otthonról tanultam, eredményesen.
Ingyenes ajánlatkérésNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Angol Skype-tanár keresése
Szeretnék online angol órákat, egyszerűen otthonról, Skype-on. Nem kell túl sok pénz, csak jó tanár, aki beszél angolul jól. Kérem, írjon, ha van tapasztalata és elérhető most.
Angol Skype-tanár keresése
Szolnokon élek, és szeretnék angolt tanulni online, Skype-on keresztül. Nem vagyok kezdő, de szeretnék magabiztosabb lenni. Heti néhány alkalom, kedvező ár, gyors kezdés. Kérem, írjon, ha tud segíteni!
Angol Skype-tanár keresése
Szeretnék angol nyelvet tanulni, főként beszélgetős órákat, online, Skype-on. Nincs sok időm, de heti kétszer jó lenne. Olyan tanárt keresek, aki kedves, türelmes és jól kommunikál. Kérem, keressen bátran!
Angol Skype-tanár keresése
Szia! Szolnokon lakom, és szeretnék angolt tanulni online, Skype-on. Nem vagyok profi, de szeretnék fejlődni, és jó árakat keresek. Fontos, hogy rugalmas legyen az időpont, és kedves tanár. Köszönöm!
Angol Skype-tanár magánórák Szolnokon
Az Angol Skype-tanár azoknak jó választás, akik élő, személyes figyelmet szeretnének, de nem akarnak utazni az órák miatt. Szolnokon sok tanuló pont ezért keres online angol segítséget, mert munka, iskola vagy család mellett nehéz fix helyszínre járni. A Skype-on tartott óra nem felvétel és nem általános tananyag. Itt a tanuló beszél, kérdez, hibázik, majd azonnal javítást kap. Ez adja a magánóra értékét.
Qjob.hu oldalán különböző szakemberek ajánlatai között lehet keresni, nem egyetlen iskola csomagját kell elfogadni. Ez fontos különbség. Egy felnőtt más tempót kér, mint egy érettségire készülő diák. Egy állásinterjú előtt álló ügyfélnek megint más kell. Szerintem online angolóránál a legfontosabb a beszédarány. Ha a tanár túl sokat magyaráz, a tanuló pedig csak hallgat, akkor az óra kényelmesnek tűnik, de lassan hoz eredményt.
Az Angol Skype-tanár keresésekor érdemes előre tisztázni, hogy általános nyelvfejlesztésről, nyelvvizsgáról, iskolai korrepetálásról vagy munkához kötött angolról van szó. Egy jó angoltanár nem ugyanazt a feladatlapot adja mindenkinek. A kezdő tanulónál előbb a biztonságos mondatalkotás számít. Középszinten már a folyékonyság, a hallás utáni értés és a pontosabb nyelvtan kerül előtérbe. Haladó szinten sokszor csak apró, de makacs hibákat kell kivenni a beszédből.
Online angolóra menete
Az online angolóra akkor működik jól, ha az első alkalom nem udvariaskodással telik. Kell egy rövid szintfelmérés, néhány célzott kérdés, majd egy próba beszédfeladat. Ebből gyorsan látszik, hogy a tanuló hol akad el. Van, aki érti a nyelvtant, de nem mer megszólalni. Más sokat beszél, mégis rendre ugyanazokat a hibákat ismétli. A Skype ebben nem akadály. Inkább szűrő. Kiderül, ki tud figyelni, ki készült, és mennyire tartható a ritmus.
Gyakori hiba, hogy valaki csak annyit mond, jobb angolt szeretne. Ez túl tág cél. A magántanár akkor tud pontosan dolgozni, ha van mérhető irány. Például B2 nyelvvizsga három hónap múlva, telefonos ügyfélszolgálati munka, külföldi egyetemi jelentkezés vagy iskolai jegy javítása. Ilyenkor az óra nem széteső beszélgetés lesz, hanem célzott gyakorlás. Persze kell benne rugalmasság is. De a teljes szabadság sokszor halogatáshoz vezet.
Volt olyan eset, amikor egy ügyfél csak heti egy alkalmat vállalt, mert sokat dolgozott. Az első két óra után látszott, hogy nem a nyelvtani tudás hiányzik, hanem a gyors válaszadás. A tanár ezért rövid munkahelyi helyzeteket gyakoroltatott vele. Nem hosszú témákat. Csak kétperces párbeszédeket. Hat hét múlva már nem kereste fejben minden mondat elejét. Nem lett hibátlan, de használhatóbb lett az angolja. Ez online órán is elérhető, ha a feladat jó.
Angol Skype-tanár árak
Az Angol Skype-tanár díja több tényezőtől függ. Számít a tanár tapasztalata, a cél, az óra hossza és az is, hogy egyszeri segítségről vagy rendszeres tanulásról van szó. Szolnok környékén az online forma néha kedvezőbb, mert nincs utazási idő, de a nagyon alacsony ár gyanús lehet. Személyes véleményem szerint 3.500 forint alatt egy 60 perces egyéni angolóra ritkán tartósan minőségi. Lehet kivétel, de hosszabb távon a felkészülés, javítás és követés is munka.
| Óratípus | Jellemző tartalom | Ár |
|---|---|---|
| Próbaóra online | szintfelmérés és célok áttekintése | 3.000 - 6.000 |
| Általános angolóra | beszéd, nyelvtan, szókincs | 5.000 - 8.500 |
| Iskolai korrepetálás | házi feladat, dolgozat, alapok | 4.500 - 7.500 |
| Érettségi felkészítés | feladattípusok és szóbeli gyakorlás | 6.000 - 9.500 |
| Nyelvvizsga felkészítés | B1, B2 vagy C1 célzott tréning | 6.500 - 11.000 |
| Üzleti angol | levelezés, meeting, állásinterjú | 7.000 - 13.000 |
| Intenzív beszédóra | gyors reakciók és javítás | 6.000 - 10.000 |
| Gyermek online óra | rövidebb feladatok, játékos ismétlés | 4.500 - 8.000 |
| Haladó konzultáció | kiejtés, stílus, szakmai szókincs | 8.000 - 14.000 |
Az ár önmagában nem mond el mindent. Drágább óra is lehet gyenge, ha nincs rendszer. Olcsóbb óra is lehet hasznos, ha a tanár pontosan tudja, mit javít. Mégis érdemes óvatosnak lenni. A túl olcsó ajánlatnál sokszor nincs előkészített anyag, nincs visszajelzés, és a következő óra ugyanonnan indul. Ez végül nem megtakarítás, hanem lassabb haladás.
Tanárválasztás online angolhoz
A megfelelő tanár kiválasztása nem csak végzettség kérdése. Fontos, de nem elég. Nézd meg, milyen szintekkel dolgozik, vállal-e felnőtteket, diákokat, kezdőket vagy haladókat. Kérdezz rá arra is, hogyan javít beszéd közben. Van, aki minden mondat után megállít. Ez kezdőknél hasznos lehet, de haladó tanulót széttörhet. Más a végén foglalja össze a hibákat. Ez gördülékenyebb, de fegyelmet kér.
Én személy szerint azokat a szakembereket részesítem előnyben, akik nem ígérnek gyors csodát. Egy nyelvtanár akkor hiteles, ha meg tudja mondani, mi fér bele heti egy órába, és mihez kell önálló munka. Sok ügyfél ott téved, hogy csak az órán akar tanulni. Az online forma kényelmes, de nem váltja ki az ismétlést. Tíz perc napi gyakorlás néha többet ér, mint egy hétvégi hosszú nekifutás.
Az első beszélgetésen nem baj, ha kicsit száraz kérdések hangzanak el. Milyen tankönyvből tanultál eddig. Mikor használtad utoljára az angolt. Mi a határidő. Melyik készség a leggyengébb. Ezek nem formaságok. Ezekből derül ki, hogy az oktató tényleg rád szabja-e a munkát, vagy csak egy régi sablont vesz elő.
Skype-os angoltanulás Szolnok környékén
Szolnok városában és a környező településeken az online forma különösen praktikus lehet. Nem kell a belvárosba, a vasútállomás közelébe vagy a lakótelepi részek egyikére időpontot szervezni. Aki Szandaszőlős, Tallinn városrész, Pletykafalu vagy akár Abony, Törökszentmiklós felől tanulna, ugyanúgy tud csatlakozni egy órára. Ez nem földrajzi kérdés többé, hanem időbeosztás.
De a helyi ritmus még így is számít. Egy iskolás délután ér rá. Egy műszakban dolgozó felnőttnél a délelőtt jobb. Egy kisgyermekes szülőnél gyakran az este marad. Ezért érdemes a foglalás előtt rákérdezni a lemondási szabályokra és a késés kezelésére. Az online órán a technikai pontosság is része a tanulásnak. Ha valaki mindig öt percet veszít a belépéssel, az egy hónap alatt már fél óra.
Nyelvvizsga és érettségi felkészítés
A vizsgára készülő tanulónak nem általános beszélgetés kell, hanem feladatismeret. A szóbeli résznél más készség kell, mint az írásbelinél. Egy jó online oktató külön gyakoroltatja a képleírást, véleménykifejtést, levélírást és hallott szöveg értését. Nem egyszerre mindent. A túl sok vegyes feladat zavart okoz, főleg akkor, ha közel a vizsgaidőpont.
Az Angol Skype-tanár itt akkor hasznos, ha pontosan ismeri a vizsgarendszert. Érettséginél más a pontozás, mint egy nyelvvizsgán. A tanuló sokszor nem azért veszít pontot, mert nem tud angolul, hanem mert nem a feladatra válaszol. Ez fájó, de javítható. A tanárnak ilyenkor nem csak nyelvet kell tanítania, hanem vizsgafegyelmet is. Időkeret, feladatértés, válaszszerkezet. Ezek apró dolgok, mégis sok pont múlik rajtuk.
Volt egy diák, aki minden szóbeli témánál hosszú bevezetést mondott. Szépen hangzott, de a végére kifutott az időből. Az oktató rövidebb válaszvázakat kért tőle, majd minden témát stopperrel gyakoroltak. Eleinte bosszantotta. Később pont ez hozott nyugalmat neki. A vizsgán tudta, mikor kell lezárni egy gondolatot.
Beszédfejlesztés Skype-on
A beszédfejlesztésnél a legnagyobb probléma a félelem. Sok tanuló többet tud, mint amennyit kimond. A képernyő néha segít, mert kevésbé nyomasztó, mint egy idegen szobában ülni. Másoknak pont nehezebb, mert zavarja őket a saját hangjuk vagy a kamera. Ezt nem érdemes dramatizálni. Pár alkalom után általában kialakul a rutin.
A hatékony beszédóra nem csak szabad beszélgetés. Kell benne javítás, ismétlés és újrafogalmazás. Például a tanuló elmond egy rövid történetet, a tanár feljegyzi a hibákat, majd a végén ugyanazt újra elmondatja pontosabban. Ez sokkal hasznosabb, mint húsz perc laza beszélgetés javítás nélkül. Kényelmetlenebb is. De a fejlődés általában ott kezdődik, ahol a hiba láthatóvá válik.
A Skype-os angolóra jó terep kiejtésre is, ha a kapcsolat stabil és van headset. Nem kell stúdióminőség. Elég, ha tiszta a hang. A tanár ilyenkor vissza tud jelezni a hangsúlyra, a mondatritmusra és a gyakori magyaros kiejtési hibákra. Ez főleg állásinterjú, telefonos munka vagy nemzetközi meeting előtt számít.
Rendszeres online nyelvtanulás
A rendszeresség többet ér, mint a hirtelen lelkesedés. Heti egy vagy két óra reálisabb, mint három hétig sok óra, majd teljes szünet. Az agy ismétléssel tanul. Az online forma ebben segít, mert könnyebb beilleszteni a naptárba. De ettől még kell házi feladat. Nem hosszú. Inkább pontos. Tíz mondat, egy hanganyag, egy rövid e-mail, öt új kifejezés saját példával.
Az Angol Skype-tanár akkor ad valódi segítséget, ha követi a haladást. Melyik hiba tér vissza. Melyik témában nőtt a szókincs. Melyik helyzetben fagy le a tanuló. Ezeket érdemes felírni. Nem azért, hogy számonkérés legyen belőle, hanem hogy látható legyen az út. Sokan azért hagyják abba, mert nem érzik a fejlődést. Pedig gyakran csak nem mérik.
A magánóra jó döntés lehet annak, aki célhoz kötötten akar tanulni, és nem szeretne csoporthoz igazodni. De nem mindenkihez illik ugyanaz a módszer. Van, akinek a beszédközpontú óra kell. Másnak előbb a nyelvtani alapokat kell rendbe tenni. A legjobb eredményt az adja, amikor a tanuló és az oktató erről őszintén beszél már az elején. Innen lesz a Skype nem csak kényelmes megoldás, hanem működő tanulási forma.
Hasonló szakemberek
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436





