Babafotózás otthon: erre van szükséged Szolnokon és környékén?

Fotográfust találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj fotográfus szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 30 fotográfus közül! Korrekt babafotózás otthon árak: 11800-22200 Ft/csomag. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Szolnokon környékén dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 fotográfus most online

Ferenc N.

Ferenc N.

Kedvezményt adok

Andrea S.

Andrea S.

Tapasztalt vagyok

Masa K.

Masa K.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a babafotózás otthon Szolnokon?

11800 - 22200 Ft/csomag

A legjobb fotográfusok Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező fotográfust!

  • Babafotózás otthon

    3400 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Undok fogadtatás!

Földiné
2 éve

    5800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Schöner Raum und so ziemlich alles an Lichtequipment, was man sich vorstellen kann. Mit der eigenen Kamera hin und man kann losarbeiten. Kommunikation mit dem Inhaber sehr angenehm, er hat uns sogar noch einen Lichtformer aus einer naheliegenden Vermietung organisiert.

Attila
2 éve

    4400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Agoston is super talented, he is patient and has a lot of ideas when it come to taking shots. This is my first experience taking professional pictures and he really walked me through it as I had no idea what to do =).

Edina
2 éve

    3800 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Sminkesként Hedzsivel számos alkalommal dolgoztam már együtt. Gyakran láttam a modelleken miközben sminkeltem őket, hogy izgultak vagy kissé idegesek voltak a fotózást illetően, de Hedzsi megnyugtató kisugárzásával és remek instrukcióival percek alatt feloldotta ezt a szorongást. Fotózásain mindig jó a hangulat és remek képek születnek. Nem bánod meg ha felkéred őt :) Profi, szépen dolgozik és hamar elkészül a képek utómunkájával.

Antal
2 éve

    5100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Mind szakmailag, mind emberileg a maximumot kaptuk! Profizmus, elegancia, minőség és - ami a legfontosabb - a fényképészet iránti mély elkötelezettség fémjelzi a stúdiót.

Levente
2 éve

    5300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Prave odlične fotografije po veoma pristupačnim cenama u vrlo kratkom roku.

Rendelj fotográfus szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy fotográfus babafotózás otthon közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Garázs padló burkolás: milyen árak vannak Szolnokon?

Szolnokon a garázs padló burkolás átlagos ára 2400 - 4500 Ft/m2. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi értékeléseket?

Szolnokon a garázs padló burkolás szolgáltatáshoz már 40 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok burkolót Szolnokon?

Ebben a pillanatban 31 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést GARÁZS PADLÓ BURKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk burkolót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható burkolót keresned ha erre van szükséged: garázs padló burkolás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy burkoló?

A jó burkoló pontos árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: garázs padló burkolás?

A garázs padló burkolás és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy burkolót bátran megbízhatsz vele.