Munkaviszony megszüntetése közös megegyezéssel szolgáltatásra van szükséged Szolnokon és környékén?

Jogi Tanácsadót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj jogi tanácsadó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 28 jogi tanácsadó közül! Korrekt munkaviszony megszüntetése közös megegyezéssel árak — 5600-10500 Ft/alkalom. érelje fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Szolnokon környékén elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 jogi tanácsadó most online

Zsuzsanna B.

Kedvezményt adok

Andrea R.

Andrea R.

Tapasztalt vagyok

Veronika F.

Veronika F.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a munkaviszony megszüntetése közös megegyezéssel Szolnokon?

5600 - 10500 Ft/alkalom

A legjobb jogi tanácsadóok Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező jogi tanácsadót!

Rugalmas könyvelés, Könyvelési szolgáltatások Ki, akár már ma! A cégmódosítás folyamataiban, a bérszámfejtésben is segítünk. Gyors. Szakértő csapat. 6 Budapesti iroda. Webes ügyvitel. Azonnal.

  • Munkaviszony megszüntetése közös megegyezéssel

    7200 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Gyors,korrekt naprakész tudás,segítség,csak ajánlani tudom!!!

Imre
2 éve

Professzionális Könyvelés Rugalmas könyvelés – felkészülés az adóügyi elszámolásra aggodalom és rohanás nélkül.

    7100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Könyvelő iroda. Kedves fogadtatás, jó szakemberek, szép környezet. Ajánlom

Bertalan
2 éve

Kovács Tímea vagyok regisztrált mérlegképes könyvelő. 2013 óta foglalkozom teljes körű könyveléssel. 2018-ban kezdtem el saját vállalkozásom, melynek keretében egyéni és társas vállalkozások teljes körű könyvelésével és bérszámfejtésével foglalkozom.

    7200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, hatékony, érthető , precíz, pontos ügyintézés és tanácsadás, online és személyesen egyaránt. 🤩😍

Sándor
2 éve

Vállalunk évtizedek óta együttműködő, gyakorlott mérlegképes könyvelőkkel teljes körű könyvvezetést és bérszámfejtést. Könyvelőirodánk adótanácsadó, adószakértő továbbá számviteli szakember vezetése alatt áll. SZOLGÁLTATÁSOK: Adótanácsadás, könyvvezetés, Tb ügyintézés, bérszámfejtés.

    7700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt,megbízható,emberi nyelven is elmond mindent! (a gyengébbek kedvéért!) :)

Frigyes
2 éve

Könyvelés cégeknek. Könyvelő egyéni vállalkozónak. Minőségi könyvelés Szombathely belvárosában nagy tapasztalattal, profi csapattal! Kérjen cégére szabott árajánlatot, ha nem elégedett jelenlegi könyvelőjével! Bevallások készítése.

    7700 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Segítőkészek, Kiváló szakemberek. Nagyon elégeted vagyok velük

Levente
2 éve

Könyvelés, Itthon és külföldön egyaránt Újonnan alapuló cégektől kezdődően a kifejlett cégekig. Teljeskörű számviteli szolgáltatást...

    7700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Ügyfélközpontú könyvelőiroda, vidám, segítőkész munkatársakkal.

Hegedűs
2 éve

Rendelj jogi tanácsadó szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy jogi tanácsadó munkaviszony megszüntetése közös megegyezéssel közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Konyhai munkalap beépítés: mennyi a munkadíj Szolnokon?

Szolnokon a konyhai munkalap beépítés átlagos ára 2500 - 4700 Ft/óra. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorasztalosok - hogyan választhatunk Szolnokon?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek bútorasztalost Szolnokon?

Ebben a pillanatban 30 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KONYHAI MUNKALAP BEÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk bútorasztalost?

Megéri egy Qjob-on megtalálható bútorasztalost hívnod ha szükséged van erre: konyhai munkalap beépítés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a bútorasztalos?

Egy jó bútorasztalos részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: konyhai munkalap beépítés?

A konyhai munkalap beépítés és összes részfeladata ide tartozhat. Egy bútorasztalost bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.